Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek w drzwiach pomocy.


fitmann

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiem czy to odpowiedzni dział w razie czego proszę o przeniesienie.

Więc tak audi czasami gubiła tak jakby kodowanie pilota i nie otwirała z przycisku samochodu otwierałem wtedy z kluczyka wył alarm szybko przekręcałem stacyjke wyciągałem i już chodził jakiś czas, i tak sie zdarzało od czasu do czasu. Z tym że chciałem zrobić zamek i przy próbie wyjęcia go z drzwi musiałem wygiąć drut otwierający i nie mogę teraz otworzyc samochodu z kluczyka męczyłem sie z rana z pół godziny aż mi w końcu pękł delikatnie a że byłem już spóźniony do pracy to musiałem zostawic auto w domu. Wiecie jak mogę dostać się teraz do samochodu, próbowałem też drguim kluczem ale bez skutku. W ostateczności zadzwonie do gościa niech mi przyjedzie i otworzy ale wolałbym zrobić to sam. Macie jakieś pomysły, prosze o pomoc nie wiem już co mam z nim zrobić.


Temat do zamknięcia udało mi się otworzyc a właściwie włamac do własnego samochodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jak poradziłeś sobie z tym problemem? Ostatnio wymieniałem zamek w drzwiach i musiałem coś źle poskładać bo jak otwierałem szybę to coś zatrzeszczało i pewnie wyskoczyła linka od przekręcania kluczyka, Na dodatek wyciągałem akumulator i rozkodowały mi się kluczyki. Teraz nie mogę dostać się do auta. Ma ktoś jakieś pomysły? Dodam jeszcze że jak ostatnio zamykałem auto to zamkął mi się na jeden raz tak jakby bez zaryglowanie drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy grobem Kluczyka? Jak wkladam kluczyk do drzwi i przekręcam to nic się nie dzieje. Prawdopodobnie wysunela sie linka z zamka. Jedynie co mam otwarte to przednią maskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam w klapie bagażnika wejścia na kluczyk. Wersja bez zamka:( Jakieś inne propozycje? Da się jakoś odryglować drzwi długim drutem poprzez odgięcie drzwi między uszczelką? Czy to strata czasu. Ewentualnie tylne drzwi korbką opuścić szybę i dostać się do środka?

Edytowane przez malyszdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zajrzałem wcześniej, tak na przyszłość da się otworzyć drzwi np. jak to pytałeś drutem poprez odgięcie ich jesli ammy ramę, i nie mamy funkcji safe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal nie pytałem tylko stwierdzałem do swojej besti włamywałem sie już tak bo miałem nie podpięte otwieranie z kluczyka a pilot sie rozładowł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...