Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Lusterko Donelly z czujnikami wylało


delph34i

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano patrze a tu z lusterka mi kapie jakiś olej. Lusterko ma teraz nie wyraźny obraz jak zaparowany. Na odwrocie jest znaczek audi i napis Donnely. Lusterko z tyłu ma czujnik jakiś skierowany w strone przedniej szyby i z przodu na dole też jest jakiś czujnik, niektóre tutaj mają przycisk moje nie ma.

Pytania: pewnie lusterko do wymiany? Na jakie wymienić? Jak sprawa wymiany wygląda, jak sie za to zabrać, ono chyba jest jakoś przyklejone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotochrom Ci się rozlał. Kupujesz identyczne lustro, a do wymiany musisz zdjąć osłonkę z tyłu lustra (są na wcisk), tą przy szybie i przekręcić lustro o 90 stopni, tylko nie pamiętam, w którą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio idzie kupić to z przyciskiem, tylko nie wiem czy będzie pasowało? http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-a6-c6-lusterko-wewnetrzne-fotochrom-i5429801933.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie, ale dla pewności poproś o numer. Jeśli dobrze pamiętam, to te z 4F0 na początku nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie macie

Podepnę sie pod temat, bo u mnie tez wylało lusterko fotochrom w środku ,szukam teraz nowego na wymianę, mam własnie takie bez przycisku jak były montowane w B5 i czy te z przyciskiem będa pasowały???

Znalazłem u gościa takie z przyciskiem z gniazdem takim jakim mam z 6 pinowa wtyczką ale ma dodatkowa 2 pinowa wtyczkę i jeden dodatkowy czujnik od strony szyby którego ja nie posiadam

czy to bedzie pasowało?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie macie

Podepnę sie pod temat, bo u mnie tez wylało lusterko fotochrom w środku ,szukam teraz nowego na wymianę, mam własnie takie bez przycisku jak były montowane w B5 i czy te z przyciskiem będa pasowały???

Znalazłem u gościa takie z przyciskiem z gniazdem takim jakim mam z 6 pinowa wtyczką ale ma dodatkowa 2 pinowa wtyczkę i jeden dodatkowy czujnik od strony szyby którego ja nie posiadam

czy to bedzie pasowało?????

noe będzie, ten dodatkowy czujnik i wtyczka do niego to czujnik deszczu. wtyczka jest 3, a nie 2 pinowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, odswieze temat ,mam podobny problem , lusterko fotochromatyczne mi wylało u dolu, i chcialbym sie dowiedziec dwoch rzeczy. Wiem ze pod tym slupkiem co jest przyczepiony jakby do szyby leci kabelek z kostka malutka , wiem jak lusterko sciagnac z tej kulki , i chcialbym wiedziec jak lusterko odpiac od tego kabelka jak juz z tej kulki zdjalem , a najlepiej zeby sie nie bawic juz czy da sie jakas calosc czyli lusterko i ten slupek co jest przyczepiony do szyby zdjac calkowicie , chcialbym w calosci jak sie da zdjac to wszystko i kupic normalne lusterko , takie zwykle i czy bedzie sie dalo je przyczepic tak normalnie ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz zdejmować wiązkę? Jak zamierzasz kupić na razie normalne lusterko, to wiązkę po prostu schowaj w lampce podsufitki. Jaki masz kolor lusterka? Bo jakieś wewnętrzne mi gdzieś leży w piwnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...