Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porada odnośnie świateł oraz chromów


Kaaris

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ,

Na wstępie muszę powiedzieć, że to forum jest genialne ;) odnalazłem już dużo rzeczy które szukałem ale mam dwa pytania , które mnie nurtują :) W dodatku muszę się przyznać, że nie mam zbyt dużych zdolności manualnych więc to o co chce zapytać nie wykonam raczej sam. ;) Dlatego :

1. Czy zna ktoś ''dobrego'' mechanika, pasjonata Audi któremu można powierzyć swoje autko ? Albo chociaż jakiś serwis , który np zajmuje się poprawą wizualna pojazdu w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Bedzinie lub Mysłowicach ?

2. Wiem, że temat był poruszany ale.. mam zwykłe czarne obramówki a chciałbym posiadac chromy i tu rodzi się pytanie można je kupić w sklepach typu Norauto? inter Cars? czy trzeba zamawiać przez internet? oraz czy we wcześniej wymienionych sklepach montują je?

3. Pytanie nr 3 tyczy się świateł . Chciałbym aby moje wyglądały tak :

bqa4q87r.jpg

Tzn chodzi mi o ten paseczek LED pod spodem. Gdzie mogę taki kupić? i W Inter Cars zamontują mi takie coś ?

Oraz czy jest ktoś w stanie napisać ile np. kosztowałaby wymiana ''wyglądu'' świateł .. chodzi mi o to ze posiada model z 2003 a chciałbym mieć wyglądc np.z 2007..wiecie o co chodzi ? Zna ktoś kogoś kto zajmuje się takimi rzeczami na Śląsku ?

PS! Wiem, że dla niektórych moej pytania są banalne lecz nie jestem uzdolniony jeśli chodzi o mechanikę etc.. dlatego zwracam się do Was z pomocą ;) Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi oraz pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inter cars na pewno nie montują, sprzedają cześci tylko. Mogą miec taka listwę LED. Na slasku, podjedz do xenon-ekspert z katowic. Ostatnio mi robili fachowa robota. A to jest nietuzinkowa naprawa, wiec musisz sie dowiedzieć. Ale chyba ogarną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie znajdziesz odpowiedz odnosnie paska, maja cos takiego i zajmuja sie retrofitem lamp :)

https://hidretrofit.pl


https://hidretrofit.pl/sklep/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-segmentowe/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego co do obwodek chromowanych to szukaj uzywek na allegro lub nowe w aso,montaz albo samemu lub np w aso ale wiadomo ze to kosztuje u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Chadury dzięki za linki ale oni mają siedzibe w Poznaniu ;d więc to troszkę daleko ode mnie :) i dzięki za info teraz wiem, że to biksenon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta lampa z ledami to moja robota,w sklepie raczej takich nie kupisz.

Pochwal się pracą bo wygląda całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...