Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8] Moja Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Postanowiłam , że nie będę nikomu nic udowadniać i się tłumaczyć z tego jaki samochód kupiłam, z jakim wyposażeniem i za ile !

Wszystko zostało przedstawione i opisane w temacie zakupu kontrolowanego!

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/321895-wroclaw/page-4

Zostało również potwierdzone przez kolegę Kaju i może potwierdzić Kriss SierraFan!

Zdjęcia są również w temacie Komara (poprzedniego właściciela)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298350-audi-a4-b8-avant-20-tdi-phantom/

To tyle, dziękuje dobrym ludziom za pomoc!

Forum na pewno będę odwiedzała aby dowiedzieć się jak najwięcej o moim modelu auta i jeśli będę miała dla Was jakieś dobre rady :)

Opublikowano

Gratuluje zakupu, realny przebieg i wyposażenie do budżetu jaki był przewidziany. Nic tylko bezawaryjności życzyć :D

Opublikowano

Fajne autkooo :) szerokości :P

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje bardzo Panowie :)

Oby jak najdłużej jeździła bez serwisu ;)

Opublikowano

gratuluje Gabrielo, fura pierwsza klasa i za takie pieniądze, prawdziwa okazja :)

Opublikowano

Gratki :) mam nadzieję że coś tu czasem nam jednak napiszesz i wątek się rozkreci :wink:

Opublikowano
  • Autor

Miłe komentarze zachęciły mnie do zrobienia kilku zdjęć i wrzucenia do tematu :)

Tylko błagam Panowie bez komentarzy w stylu "ubieraj tego golasa", bo mnie wytracza on całkowicie, jest wszystko co mi potrzebne do jazdy.

Najważniejsze że jest świeżutki :) listopad 2010r :) mały przebieg 169 tys km :) ma klime dwustr :) MMI i navi 3G :) oraz to że jest nie bity i nie malowany żaden element :)

System START - STOP

j8afqj8p.jpg

navi :)

7pcwspji.jpg

ogół:

fe4e6uv6.jpg

cx8xvosf.jpg

hd69nzwe.jpg

r3w9rq7o.jpg

4t2mmpph.jpg

wo7tppew.jpg

Edytowane przez Gabriela

Opublikowano

śliczna , pozazdrościć :)

Opublikowano
  • Autor

chciałabym żeby pod moim postem były zdjęcia a nie odnośniki, kto podpowie jak to zrobić ?

poradziłam sobie :)

Edytowane przez Gabriela

Opublikowano

gratulacje autka i bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Przeciez to aż taki golas nie jest. Wpadły by fotele sport lub sline i już by nic nie gadali o golasie :) ładna , niech służy :-)

Opublikowano

co racja to racja Czarna Niunia :) i do tego jeszcze skóra , a każdy forumowicz wie że apetyt rosnie w miare jedzenia :P a z II strony auto świeże nie ma co wymyślać :P

Edytowane przez mariomex

Opublikowano

Myślę ze "będzie pani zadowolona" :) Kropki na wejściu teraz dają? :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna, miałem okazję zobaczyć na żywo i na prawdę nie ma do czego się przyczepić :)

Opublikowano
  • Autor

Myślę ze "będzie pani zadowolona" :) Kropki na wejściu teraz dają? :decayed:

Jakie kropki ? :kox:

Opublikowano

czerwone :wink:

Opublikowano
  • Autor

czerwone :wink:

dalej nie wiem jakie kropki?

Opublikowano

dalej nie wiem jakie kropki?

Koledze chodzi o czerwony kwadracik (ostrzeżenie) przy Twoim zdjęciu profilowym.

Gratuluję zakupu.

Sam śledzę temat zakupu kontrolowanego i gratuluję również jak nie dałaś się (sorki, że na Ty) zlinczować tym wszystkim, którzy krzyczeli, że nie kupisz okazji. Cóż, widocznie frustracja, że się może przepłaciło jest silna... Osobiście uważam, że jeżeli ktoś dał dużo za według niego pewne auto, to nie powinien stręczyć innych, żeby robili tak samo. A walnąć coś może w każdym aucie, nawet tym pewnym.

Jeszcze raz gratki.

Opublikowano
  • Autor

Gratuluję zakupu.
Sam śledzę temat zakupu kontrolowanego i gratuluję również jak nie dałaś się (sorki, że na Ty) zlinczować tym wszystkim, którzy krzyczeli, że nie kupisz okazji. Cóż, widocznie frustracja, że się może przepłaciło jest silna... Osobiście uważam, że jeżeli ktoś dał dużo za według niego pewne auto, to nie powinien stręczyć innych, żeby robili tak samo. A walnąć coś może w każdym aucie, nawet tym pewnym.
Jeszcze raz gratki.

Dziękuje kolego za zrozumienie :)

Opublikowano

"ubieraj tego golasa" :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.