[A4 B8] Moja Audi

Gabriela

Postanowiłam , że nie będę nikomu nic udowadniać i się tłumaczyć z tego jaki samochód kupiłam, z jakim wyposażeniem i za ile !

Wszystko zostało przedstawione i opisane w temacie zakupu kontrolowanego!

Zostało również potwierdzone przez kolegę Kaju i może potwierdzić Kriss SierraFan!

Zdjęcia są również w temacie Komara (poprzedniego właściciela)

To tyle, dziękuje dobrym ludziom za pomoc!

Forum na pewno będę odwiedzała aby dowiedzieć się jak najwięcej o moim modelu auta i jeśli będę miała dla Was jakieś dobre rady :)

gratuluje Gabrielo, fura pierwsza klasa i za takie pieniądze, prawdziwa okazja :)

Gratki :) mam nadzieję że coś tu czasem nam jednak napiszesz i wątek się rozkreci :wink:

Miłe komentarze zachęciły mnie do zrobienia kilku zdjęć i wrzucenia do tematu :)

Tylko błagam Panowie bez komentarzy w stylu "ubieraj tego golasa", bo mnie wytracza on całkowicie, jest wszystko co mi potrzebne do jazdy.

Najważniejsze że jest świeżutki :) listopad 2010r :) mały przebieg 169 tys km :) ma klime dwustr :) MMI i navi 3G :) oraz to że jest nie bity i nie malowany żaden element :)

System START - STOP

j8afqj8p.jpg

navi :)

7pcwspji.jpg

ogół:

fe4e6uv6.jpg

cx8xvosf.jpg

hd69nzwe.jpg

r3w9rq7o.jpg

4t2mmpph.jpg

wo7tppew.jpg

Edytowane przez Gabriela

chciałabym żeby pod moim postem były zdjęcia a nie odnośniki, kto podpowie jak to zrobić ?

poradziłam sobie :)

Edytowane przez Gabriela

Przeciez to aż taki golas nie jest. Wpadły by fotele sport lub sline i już by nic nie gadali o golasie :) ładna , niech służy :-)

co racja to racja Czarna Niunia :) i do tego jeszcze skóra , a każdy forumowicz wie że apetyt rosnie w miare jedzenia :P a z II strony auto świeże nie ma co wymyślać :P

Edytowane przez mariomex

Myślę ze "będzie pani zadowolona" :) Kropki na wejściu teraz dają? :decayed:

Jakie kropki ? :kox:

dalej nie wiem jakie kropki?

Koledze chodzi o czerwony kwadracik (ostrzeżenie) przy Twoim zdjęciu profilowym.

Gratuluję zakupu.

Sam śledzę temat zakupu kontrolowanego i gratuluję również jak nie dałaś się (sorki, że na Ty) zlinczować tym wszystkim, którzy krzyczeli, że nie kupisz okazji. Cóż, widocznie frustracja, że się może przepłaciło jest silna... Osobiście uważam, że jeżeli ktoś dał dużo za według niego pewne auto, to nie powinien stręczyć innych, żeby robili tak samo. A walnąć coś może w każdym aucie, nawet tym pewnym.

Jeszcze raz gratki.

Gratuluję zakupu.
Jeszcze raz gratki.

Dziękuje kolego za zrozumienie :)