Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pokrywy zaworowe pomocy


Wegor

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim .

W skrócie oddałem A4 do mechaniora bo delikatnie cieknie w około wtryskow dokładnie to 3 na jednej pokrywie, mechanik powiedział ze te oto pokrywy są tylko dostępne w serwisie i jedna to kosz 480zl. Czy to prawda że nie dostane tego nigdzie indziej niż serwis Audi?.

Do tego powiedział ze nie da się wymienić samych uszczelek tylko cala pokrywę musze kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów już przetestował te uszczelki? Na allegro widzę pare osób je kupiło ale tylko 1 bezpośrednio się odniosła do ich skuteczności. Ja sprawę załatwiałem dokładanymi oringami ale nie działało to w 100% (na 3 wtryski 2 naprawione) - tylko, że oringi kosztowały 6pln :) i można spróbować drugiego podejścia. Chciałbym to zrobić raz i dobrze przy okazji zwalania pokryw i przeglądu klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z kolegów już przetestował te uszczelki? Na allegro widzę pare osób je kupiło ale tylko 1 bezpośrednio się odniosła do ich skuteczności. Ja sprawę załatwiałem dokładanymi oringami ale nie działało to w 100% (na 3 wtryski 2 naprawione) - tylko, że oringi kosztowały 6pln :) i można spróbować drugiego podejścia. Chciałbym to zrobić raz i dobrze przy okazji zwalania pokryw i przeglądu klawiatury.

Ja kupowałem i IC uszczelki pokrywy zaworów. Uszczelki z elringa to samo co oryginał w ASO. Do tego silikon do uszczelnień, i trzymają aż miło. Zero wycieków.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem ale nie zdążyły dojechać przez co montaż dopiero w przyszłym tygodniu. Zobaczymy czy to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...