Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kacper33

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z dolnej miski jak cieknie to niema dużo pracy,wystarczy drążek stabilizatora odkręcić, cztery śruby klucz 13 i robi się miejsce do odkręcania śrub miski. Pozdrawiam
  2. Witam kolego przerabiałem ten temat,z górną miską jest zabawy bo trzeba opuścić trawerse i podwiesić silnik,pytałem paru mechaników i każdy mnie wyśmiał mówili że za dużo z tym roboty. Sam to robiłem, pamiętaj o ustawieniu wału korbowego na blokadę i wałka od pompy oleju też się go blokuje.Jak będziesz miał rozebrane auto to proponuje uszczelnić przednią obudowę uszczelniacza wału,ja tego wtedy nie zrobiłem i własnie tam miałem wyciek.Pod górną tak jak i pod dolną miską jest uszczelka,niektórzy twierdzą że tylko pasta.Pozdrawiam
  3. Sam już nie wiem co z tym zrobić, już ręce mi opadły,miał ktoś z was taki przypadek że były krzywe miski??Pozdrawiam
  4. Witam wszystkich,mam problem z moim audi a4 b6 2.5 tdi v6 163km 2004r. Wygląda to tak ,wyjmowałem silnik bo zmieniałem koło dwu masowe,przy okazji wymieniłem kompletny rozrząd.Cały dół silnika był mokry w oleju okazało się że puszczają obydwie miski oliwe więc,wszystko rozebrałem poczyściłem kupiłem uszczelke pod górną i dolną miskę wraz z pastą do montażu.złożone wszystko auto jeździ ale już miski są całe w oleju ulane.więc wszystko od nowa wykręciłem trawerse silnik podwiesiłem wykręciłem ponownie miski nowe uszczelki nowa pasta elring dirko wszystko wyczyszczone idealnie odtłuszczone poskładałem postawiłem auto bez oleju 4 dni na wyschnięcie, nadal to samo pocą się miski już mi ręce opadają.Co jej dolega może ktoś z was miał podobny problem?Pozdrawiam
  5. kacper33 odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Na alledrogo 70 zł 3 sztuki
  6. Witam, u mnie odzywało się przy gaszeniu i niekiedy na wolnych obrotach.Koło kupiłem nowe i sam przekładałem.Pozdrawiam
  7. kacper33 odpowiedział(a) na qba123 temat w Audi A4 B8
    Witam, mam ten sam problem co kolega qba123. Błąd 18164 - Tiptronic Recognition Switch (F189): Open or Short to Plus ,płytkę przejrzałem wydaje się wszystko ok,co najlepsze mój sterownik skrzyni był regenerowany też w warsztacie w Ozorkowie więc jest opcja że sterownik pada,oczywiście mam go jeszcze na gwarancji bo był regenerowany 10 miesięcy temu.Pozdrawiam
  8. Witam wszystkich mam problem,skrzynia multitronic generuje 2 błędy proszę o pomoc w ich rozpoznaniu 18265-Load Signal Error Message From ECU 18162-Tiptronic Up Switch (F189) Open or Short to Plus. Nie mogę nigdzie znaleźć za co odpowiadają.Pozdrawiam
  9. Może kiedyś manual zawita w moim aucie, jest taka opcja . Jak narazie skrzynia chodzi idealnie,poprzedni właściciel wpakował w nią 2,5 tysiąca zł jakieś pół roku temu,więc o zmianie na manuala nie myśle obecnie
  10. Kolego Mam audi a4 B6 2.5 tdi 163km w automacie skrzynia multitronic,w tej skrzyni jest zamontowane koło dwu masowe,wiem bo jestem przed wymianą, koło już kupiłem teraz tylko czeka mnie wymiana
  11. U mnie po zmianie wartości z 1 na 0 komunikat już się nie pokazuje
  12. Witam wszystkich,mam do wymiany koło dwumasowe w Audi a4 b6 2.5 tdi 163km Multitronic.Mam takie pytanie, czy do wymiany mam kupić tylko dwumase czy coś jeszcze??Jakieś łożysko oporowe tam występuje?Pozdrawiam
  13. Witam wszystkich,mam do wymiany koło dwumasowe w Audi a4 b6 2.5 tdi 163km Multitronic.Mam takie pytanie, czy do wymiany mam kupić tylko dwumase czy coś jeszcze??Jakieś łożysko oporowe tam występuje?Pozdrawiam
  14. kacper33 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Już wszystko ogarnięte ,winny był zły kąt wtrysku.Ustawiłem kąt tak jak napisał kolega Summos i auto pali od strzała nawet przy -7 wielkie dzięki.
  15. kacper33 odpowiedział(a) na rogerwro temat w 2.5TDI
    Dzięki kolego SUMOSS. Late jest 3.6*ATDC dziś spróbuje to ustawić i napisze czy pomogło.Pozdrawiam Przestawiłem tak jak mi napisałeś i silnik ładnie pali,zobaczymy jak odpali jutro rano na zimnym po nocy.Dawkę paliwa na biegu jałowym mam 6,6 mg na zagrzanym motorze.Taka dawka jest ok??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.