Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki silnik załozyć ? 2.7 BITURBO czy 4.2 V8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ,mam problem i zagadke !! mam bude a4 b6 z silnikiem 3.0 quarto 4x4 z zatartym silnikiem chce włozyc cos do niego silnik z piekla rodem

mysle o 2.7 z modelu b5 na turbinach lub 4.2 fsi z modelu b7 jakie to mogą być koszty z montażem ,zawieszenie skrzynia hamulce? licze ze jednostka 2.7 koszt podstawy około 4-5 tys plus przeróbka z 8 tys nie wiem jak z tym 4.2 fsi? koszt samego silnika licze około 12 tys? skrzynie chce manual nie wiem jak to zgraci jak koszty wyliczyć chce żeby to w miare chodzilo i tez nie dużym kosztem?

proszę o odp dzieki

Opublikowano

Ten 4.2 od eSy jest w technice MPI, 4.2FSI był montowany w RS4...

Jak ma być porządnie przy 4.2 to parę rzeczy oprócz silnika byłoby do ogarnięcia - pow. 300KM to obowiązkowa byłaby zmiana zawiasu, hamulcy i układu napędowego by jazda była bezpieczna i bezawaryjna :hi:

Bez modów bezpieczniejszym silnikiem jest w tym przypadku 2.7BiT... teoretycznie nawet skrzyni nie musiałbyś zmieniać bo automat 5HP19FLA był zestawiany również z tą jednostką. W późniejszym terminie ogarnąłbyś resztę gratów a dopiero w następnej kolejności wystroiłbyś silnik w okolice 300KM :)

PS.

Jaki jest kod zatartego silnika? ASN, AVK, BGN, BBJ... :mysli:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

jak ładować 4.2 to już biturbo :cool1:

Opublikowano

jak ładować 4.2 to już biturbo :cool1:

4.2BiT... a co to za cudo?

Opublikowano

rs6 c5 :wink:

Opublikowano

Acha :D

Półosie, przeguby, wały i inne mechanizmy poukręcają się na dzień dobry jakby wsadził taki silnik w miejsce niedawno zmarłego 3.0 :D

Przy zwykłym 4.2 też... ale dopiero po jakimś czasie :wink:

Opublikowano

albo grubo albo wcale :naughty: żeby mnie było stać.... Tymczasem sprzedaję asna na graty i szukam 2.7. Z tym, że trzeba znaleźć zdrowy motor co wcale nie jest takie łatwe.

Opublikowano

tylko 2.7 nie laduj żadnego fsi 4.2 bo d*py nie urywa przy 2.7 jest zabawa ;>

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

odgrzeje kotleta.

ogarnełeś sobie kolego ten swap na 2.7 BiT ???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

odgrzeje kotleta.

ogarnełeś sobie kolego ten swap na 2.7 BiT ???

a co chcesz wiedzieć?

Opublikowano

poważnie myślałem nad swapem bo myślałem że silnik mi sie wysrał ale nie jest z nim tak źle jednak. poczekam aż padnie i wtedy sie pobawie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.