Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czyżby sprzedający zrobił mnie w balona?

Opublikowano

jak z a3 8L to 5x100 jak 8p to chyba 5x112

Opublikowano
  • Autor

Niedobrze w takim razie. Ponoć jeździły również w Passeratti, chociaż teraz to już nie jestem niczego pewien.

Opublikowano

Niedobrze w takim razie. Ponoć jeździły również w Passeratti, chociaż teraz to już nie jestem niczego pewien.

jak jeździly w passacie to 5x112
Opublikowano
  • Autor

Niedobrze w takim razie. Ponoć jeździły również w Passeratti, chociaż teraz to już nie jestem niczego pewien.

jak jeździly w passacie to 5x112

Jasne, że tak. Pytanie tylko, czy faktycznie jeździły.

Opublikowano

na feldze masz wybite 8p0 czyli 5x112

koniec wątpliwości

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się:

8p0 601 025 0

Jednak jest jeszcze szansa. Czyli wypada dystanse dokupić jakby nie patrzeć.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A wrzucę dwa zdjęcia jakie jakiś czas temu robiłem. Aktualny setup w środku:

5960923b7b8ff553d369fd1203aeea4d.jpg

A z zewnątrz niewiele się zmieniło:

b2556cc63364e3a2fb0cbfefd5dc458d.jpg

Panowie możliwe, że wahacze poszły po roku?

Felgi z a3 jednak pójdą na sprzedaż.

Opublikowano

ale sprawdzałeś, że nie pasują do ciebie?

Edytowane przez marcinoa4b5

Opublikowano

beda pasowac . Mialem takie same 17 z takim samym ET ,identyko. 
Dystanse 25 i 20 bo lipa bedzie ;)

Opublikowano
  • Autor
ale sprawdzałeś, że nie pasują do ciebie?

Nie chce mi aie bawić dodatkowo w dystanse jednak.
Opublikowano
Dnia 7.11.2016 o 16:57, paulus108 napisał:

Sedany B5 moim zdaniem beda wkrotce mialy status klasykow - to bardzo ladne auta - i jeszcze je mozna kupic w dobrych cenach.

Cięzko mi się z Tobą nie zgodzić :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
beda pasowac . Mialem takie same 17 z takim samym ET ,identyko. 
Dystanse 25 i 20 bo lipa bedzie [emoji6]

Kolego jak długo tak jeździłeś i jak szybko poszło zawieszenie? Jaka kultura jazdy? Mocno się zmieniło?
Opublikowano
1 godzinę temu, Pavetti napisał:


Kolego jak długo tak jeździłeś i jak szybko poszło zawieszenie? Jaka kultura jazdy? Mocno się zmieniło?

A czemu miało pójść zawieszenie? Na 17? Jak dla mnie czy 16 czy 18, jak jeździsz bez zwracania uwagi na wszelkie japy to i tak i tak zawieszenie będzie śmietnik.

 Dokładając dystans poszerzasz rozstaw osi, auto jest troche rozkraczone jak żaba więc prowadzenie jak dla mnie jest na +. 

Opublikowano
3 minuty temu, enczu napisał:

A czemu miało pójść zawieszenie? Na 17? Jak dla mnie czy 16 czy 18, jak jeździsz bez zwracania uwagi na wszelkie japy to i tak i tak zawieszenie będzie śmietnik.

Na master sporcie moze i tak na lemku sądze 

Opublikowano
2 minuty temu, uszol napisał:

Na master sporcie moze i tak na lemku sądze 

Proszę Cię, przy takiej kozie co ma się dziać, nie ma betonu żeby trzaskało aż miło :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie pytanie: co można z tym zrobić? Czy ktoś już przerabial temat?

c8675c7ac468f843fca244cb2a0f6453.jpg

 

 

 

 

 

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No ja nie zapomniałem o Was. Dzisiaj odebrałem kilka grstów do Wiśni:

 

- Podszybie z lifta

- Nowy gril bo staremu się ułamały zaczepy

- Zestaw naprawczy do łokcia, ponieważ był urwany jeden zawias

 

I tak się powoli żyje [emoji4]d1c40764561869017c7870d1942aa3df.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
W dniu 15.06.2017 o 01:14, Pavetti napisał:

Panowie pytanie: co można z tym zrobić? Czy ktoś już przerabial temat?

c8675c7ac468f843fca244cb2a0f6453.jpg

 

 

 

 

 

czy to jest mocowanie wydechu/tlumiku? i pytanie czy ci skrzypi przy hamowaniu albo droge gdy buja

Opublikowano
  • Autor

To jest wieszak tłumika końcowego. Jak widać stan tragedia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.