Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd 1441


kudan1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zaczeła świecić mi się kontrolka od świec, po podłączeniu pod komputer wyskoczył bład 1441(czujnik poziomu paliwa), Audi odpala i funkcjonuje normalnie. Błędu nie można usunąć , bład powraca. Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik niskiego poziomu paliwa g210

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/da08c3bf0117fdf9.html

Edytowane przez lunatic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie a do tego czasu leopiej miec w baku nie mniej niz połowe zbiornika ropy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam spory problem. Kupiłem czujnikG210 i zabrałem się za wymianę. Po wymianie zaczął się problem, świece żarowe się nie palą ale wskażnik paliwa nie pokazuje stanu oraz włącza się tryb awaryjny i po chwili się wyłącza i tak w kółko. Błąd jaki teraz wyskauje to 550. Przed wymianą było wszystko w porządku tylko świeca mrykałą z powodu walniętego czujnika G210. Jakieś rady z waszej strony?


Witam ponownie. Mam spory problem. Kupiłem czujnikG210 i zabrałem się za wymianę. Po wymianie zaczął się problem, świece żarowe się nie palą ale wskażnik paliwa nie pokazuje stanu oraz włącza się tryb awaryjny i po chwili się wyłącza i tak w kółko. Błąd jaki teraz wyskauje to 550. Przed wymianą było wszystko w porządku tylko świeca mrykałą z powodu walniętego czujnika G210. Jakieś rady z waszej strony?

Edytowane przez kudan1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumien jeszcze że potencjometr wskaźnika paliwa mogłem w jakiś sposób uszkodzić. Ale dlaczego tryb awaryjny się włącza? Takie rzeczy z awaryjnym działy się gdy miałem żle ustawiony kąt wtrysku a przed wymianą g210 było wszystko w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik odpala bez problemu. Dzisiaj rozbiorę i złoże to ponownie. Kiedyś już wyciągałem koszyczek w celu wyczyszczenia smoka i złożyłem i chodził bez problemu. Teraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją. Chyba że ktoś urok rzucił na moje Audi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...