Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak spasować dokładkę z B7 do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jaki dokladnie nr oe dokładki trzeba zamowic.?

Opublikowano

na 2 rurki zwykły 8e0807521b taką będę montował

 

Opublikowano

mam rodzine w mazowieckim pomiedzy Warszawa a płockiem, wiec z mila checia wpadne :hi: 

Opublikowano

nie ma sprawy , wpadaj do Maków Mazowiecki ogarniemy 2 na raz,od Warszawy masz 80km

Opublikowano

Spoko :-) bedziemy w kontakcie. Napisze na priv 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy wiecie czy dokładkę z S4 B7 też da radę spasować do zwykłego zderzaka z B6? Chodzi mi o taki efekt finalny jak na zdjęciu poniżej (moja mała inwencja w GIMP-ie)

5eff83cad62dc835med.jpg

Edytowane przez Damjan

Opublikowano

wg mnie sposób montażu dyfuzora na zderzaku jest taki sam jak zwykłego  ,więc będzie pasował, tylko jak dla mnie  te końcówki trochę za duże są

Edytowane przez greg2505

Opublikowano

Mi też właśnie wydaje się, że dokładka powinna pasować. Skoro zwykłą da radę zaadoptować to czemu nie S4. Na tej przeróbce końcówki mają chyba 2x90. Faktycznie są za duże. Ja myślę w razie czego dać 2x70. A według was pasuje taki mod do B6?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wygląda ciekawie , tylko końcówki trzeba dobrze dobrać .Po za tym tobie ma się podobać , ja w swoim aucie robię to co się mi podoba, każdy ma inny gust 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 6.03.2018 o 17:35, pezet202 napisał:

Jest ktos z podkarpacia zeby pomoc w tym temacie? Oczywiscie na wiosne :-) 

I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)

Opublikowano
11 godzin temu, mateo_c1 napisał:

I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)

Jeszcze w ogóle tematu nie ruszałem. Dopiero pewnie w przyszłym miesiącu się wezme za to.

Opublikowano
9 godzin temu, pezet202 napisał:

Jeszcze w ogóle tematu nie ruszałem. Dopiero pewnie w przyszłym miesiącu się wezme za to.

To co, jakiś wyścig kto pierwszy, żeby Cię zmotywować? :naughty:

Edytowane przez 3r4

Opublikowano

hehe:D nie dziękuję:D na razie będę miał inne wydatki - musze kupić pokrywę zaworów bo odma poszła :kwasny:

Opublikowano

widziałeś dawno temu moje zakupy, wszystko leży w piwnicy :D Więc i tak bym przegrał :P

Mieszkając na osiedlu w mieście to tylko masa minusów, nawet prądu nie podciągnę do opalarki a co dopiero znaleźć miejsce, żeby sprzęt jakiś rozłożyć...

Opublikowano
10 godzin temu, 3r4 napisał:

widziałeś dawno temu moje zakupy, wszystko leży w piwnicy :D Więc i tak bym przegrał :P

Mieszkając na osiedlu w mieście to tylko masa minusów, nawet prądu nie podciągnę do opalarki a co dopiero znaleźć miejsce, żeby sprzęt jakiś rozłożyć...

Wiem jak to jest bo kiedys tez mieszkalem na osiedlu. Teraz tez w bloku ale jest tylko jeden i 8 mieszkan. Wszystko na gorce a na okolo domki jednorodzinne. Plac zabaw dla dzieci i mase ogrodu. Wiec prawie jak w domku :-) brak tylko garazu :-D 

Z dokladka najpierw w piwnicy bede dzialal a potem opalarka pod blok i ogien :-D 

W czerwcu wybieram sie ze znajomymi na Dynówke wiec do tego czasu musze zrobic dokladke i zderzak przod sline i zawieszenie :-) 

Opublikowano

Kupował ktoś tą dokładkę zamiennik z ali ? 

Opublikowano
14 minut temu, Guziec583 napisał:

Kupował ktoś tą dokładkę zamiennik z ali ? 

Często szukałem tej informacji i nigdy się nie dowiedziałem :D
Zapytaj ostatnio jest na grupie fb aktywny temat, może ktoś się odezwie - https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/permalink/2125138384386511/

Ja jak patrzyłem na ceny używanych na allegro i ich stan to odpuściłem :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Często szukałem tej informacji i nigdy się nie dowiedziałem [emoji3]
Zapytaj ostatnio jest na grupie fb aktywny temat, może ktoś się odezwie - https://www.facebook.com/groups/1532886183611737/permalink/2125138384386511/

Ja jak patrzyłem na ceny używanych na allegro i ich stan to odpuściłem [emoji3]
Poszukiwany plastikarz do przedniej i tylnej dokładki. Woj. Mazowieckie znacie kogoś?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poszukiwany plastikarz do przedniej i tylnej dokładki. Woj. Mazowieckie znacie kogoś?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ludzie chce tako dokładke do avanta i czy to bez problemu bedzie pasować tlumik od 1,8 turbo jak cos rocznik 2002 auta jak kolga wyżej pokazał i cche takiego moda zrobić w mojej perełce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.