Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateo_c1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak chcesz przełożyć manetki z kierownicy b6 do b7? W B6 zmiana biegów była przyciskami na przodzie (kciuki), natomiast w b7 są manetki z tyłu. Oczywiście manetki wymienia się razem z kierownica, poza tym raczej i tak zawsze są w komplecie z kierownicą. Dobra poprawka ja myślę o łopatkach zmiany biegów a kolega o manetkach. Więc manetki mogą zostać oczywiście
  2. Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Avanta z numerami RZE na Rejtana a na millenium Hall - ok 19:30;) chyba Zielu?
  3. Kolego, napisał Ci Gregory że WSZYSTKIE będą działać. Zapamiętaj że do A4 b6 podejdą wszystkie z przyciskiem "mode" po lewej stronie. Kierownica z łopatkami również w niczym nie przeszkadza i podejdzie normalnie.
  4. I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)
  5. Ja niestety na 16 nie dam rady... Mógłbym najwcześniej po 17 ale pewnie już nikogo nie bedzie:( Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  6. mateo_c1 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Kolego i jak u Ciebie z tymi swiatłowodami? Te "polskie" z allegro są bardziej czerwone nie te z alliexpress ? Moje chińskie czerwone właśnie dotarły dzisiaj i też są pomarańczowe, i raczej nie skuszę się na ich założenie Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  7. Ja mogę Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  8. Pewnie już kolega sobie poradził z tematem ale pozwolę odgrzać temat Ja również miałem podobną rozkminę, ostatecznie wyrzuciłem elektronikę z tego uchwytu i zrobiło się więcej miejsca w środku. Kabel ładowarki przeciągnąłem przez to mocowanie i poprowadziłem do schowka pasażera gdzie mam dodatkowe gniazdo zapalniczki po stacyjce. Jest tam dość sporo miejsca jeszcze także kabel aux spokojnie też powinien się zmieścić. Pozdrawiam
  9. Jak zdążę zrobić hamulce to też się pewnie pojawię Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  10. Darku, ja bym zapytał chłopaków w VAG-serwis w Świlczy. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  11. Właśnie wczoraj to miałem wstawić i spytać czy to "konkurencja" czy łączymy siły? :-) Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  12. Witam, gratulacje furki! Będziesz zadowolony, ja już 2 lata śmigam swoją,ale jakoś nie wziąłem się za napisanie własnego tematu o niej [emoji3] Twój temat mnie zmotywował i na pewno za niedługo przedstawię swoją pozdrawiam[emoji6] P.s ile wyniosła instalacja LPG jeśli to nie tajemnica? I napisz może jakie klamoty Ci wrzucili. Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  13. Ale ramki były widoczne:D dodatkowo stała przy samym wyjściu, że nie sposób było nie zauważyć nawet nad ranem.. Jeśli chodzi o spostrzeżenia - mam identyczne... Zespół grał mało porywająco no i słabo akustycznie to brzmiało. Ale ostatecznie było nie najgorzej ;-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i być może do zobaczenia kiedyś w okolicy lub na spocie Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  14. Pozdrowienia dla właściciela czarnej B8 bawiącego na zabawie sylwestrowej w Husowie w domu weselnym Górnica Mam nadzieję że impreza udana;) Pozdrawiam[emoji4] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
  15. Widzę kolega zrobił na podobnej zasadzie jak ja, z tym że ja zaprojektowałem na nowo płytkę (adapter) do pilota HL pilot do bramy umieściłem w lampce podsufitki i dorobiłem wiązkę. Pozdrawiam Wesołych Świąt!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.