-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Jak chcesz przełożyć manetki z kierownicy b6 do b7? W B6 zmiana biegów była przyciskami na przodzie (kciuki), natomiast w b7 są manetki z tyłu. Oczywiście manetki wymienia się razem z kierownica, poza tym raczej i tak zawsze są w komplecie z kierownicą. Dobra poprawka ja myślę o łopatkach zmiany biegów a kolega o manetkach. Więc manetki mogą zostać oczywiście
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Avanta z numerami RZE na Rejtana a na millenium Hall - ok 19:30;) chyba Zielu?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Kolego, napisał Ci Gregory że WSZYSTKIE będą działać. Zapamiętaj że do A4 b6 podejdą wszystkie z przyciskiem "mode" po lewej stronie. Kierownica z łopatkami również w niczym nie przeszkadza i podejdzie normalnie.
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
I jak kolego ogarnałeś temat? Też szukam kogoś na podkarpaciu do pomocy:) Najlepiej na już bo mam zderzak ściągnięty i będzie łatwiej:)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja niestety na 16 nie dam rady... Mógłbym najwcześniej po 17 ale pewnie już nikogo nie bedzie:( Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Listwy Dekory LED
Kolego i jak u Ciebie z tymi swiatłowodami? Te "polskie" z allegro są bardziej czerwone nie te z alliexpress ? Moje chińskie czerwone właśnie dotarły dzisiaj i też są pomarańczowe, i raczej nie skuszę się na ich założenie Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja mogę Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
[All B6] Fabryczny uchwyt na telefon a ładowanie USB
Pewnie już kolega sobie poradził z tematem ale pozwolę odgrzać temat Ja również miałem podobną rozkminę, ostatecznie wyrzuciłem elektronikę z tego uchwytu i zrobiło się więcej miejsca w środku. Kabel ładowarki przeciągnąłem przez to mocowanie i poprowadziłem do schowka pasażera gdzie mam dodatkowe gniazdo zapalniczki po stacyjce. Jest tam dość sporo miejsca jeszcze także kabel aux spokojnie też powinien się zmieścić. Pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak zdążę zrobić hamulce to też się pewnie pojawię Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Darku, ja bym zapytał chłopaków w VAG-serwis w Świlczy. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie wczoraj to miałem wstawić i spytać czy to "konkurencja" czy łączymy siły? :-) Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Witam, gratulacje furki! Będziesz zadowolony, ja już 2 lata śmigam swoją,ale jakoś nie wziąłem się za napisanie własnego tematu o niej [emoji3] Twój temat mnie zmotywował i na pewno za niedługo przedstawię swoją pozdrawiam[emoji6] P.s ile wyniosła instalacja LPG jeśli to nie tajemnica? I napisz może jakie klamoty Ci wrzucili. Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ale ramki były widoczne:D dodatkowo stała przy samym wyjściu, że nie sposób było nie zauważyć nawet nad ranem.. Jeśli chodzi o spostrzeżenia - mam identyczne... Zespół grał mało porywająco no i słabo akustycznie to brzmiało. Ale ostatecznie było nie najgorzej ;-) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i być może do zobaczenia kiedyś w okolicy lub na spocie Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pozdrowienia dla właściciela czarnej B8 bawiącego na zabawie sylwestrowej w Husowie w domu weselnym Górnica Mam nadzieję że impreza udana;) Pozdrawiam[emoji4] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
System Homelink – otwieranie bramy wjazdowej i garażowej w Audi A4 B6/B7
Widzę kolega zrobił na podobnej zasadzie jak ja, z tym że ja zaprojektowałem na nowo płytkę (adapter) do pilota HL pilot do bramy umieściłem w lampce podsufitki i dorobiłem wiązkę. Pozdrawiam Wesołych Świąt!