-
B7 Sline 2.0T swap 1.9TDi 180hp/380nm
A jednak jest wątek , będę obserwował chodź w sumie wszystko już widziałem haha
-
Zlot Węgorzewo
jak by coś się działo to mogę wpaść
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Robiłem u siebie a podnośnik znajomego kolegi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Też przymierzam się do tej felgi tylko u mnie dodatkowo od talerzyków mam -35 mm .Czekam na fotki jak to u ciebie wyszło ?
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Super się czarnuch prezentuje ? , dekielki felg skąd takie dorwałeś ?
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Zazdroszczę kolorka , niezłe plany , ja chyba widziałem na grupie fb tą osłonę pod silnik czy to nie byłeś Ty przypadkiem ? powodzenia w modach
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Też myślałem aby tak zrobić u siebie . U ciebie wyszło to naprawdę bardzo ładnie mod na duży + ??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Może i ja wpadnę jak czas pozwoli
-
Spot Białystok
Robicie tutaj jakieś spoty ? Jestem w weekendy na studiach w białym
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Fotele z b7 na duzy + , montuj gałkę s-line ?. Będę tutaj zaglądał powodzenia
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ma ktoś namiary gdzie można pospawać dolot w okolicy ?
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Niedługo też będę montował od Turbo-Spaw taką samą suszarkę jak masz i w związku z tym mam do Ciebie prośbę : czy byś zrobił zdjęcie gdzie są podłączone węże wodne od turba ? Jak rozmawiałem to do odpowietrzenia głowicy ale chciałbym zobaczyć jak to wygląda . Niedługo wracam do polski i odrazu chcę zacząć działać ale zastanawia mnie te podłączenie ?
-
Audi A4B6 AWX kocel GTB2060VKLR 264KM 496NM
Fajny avant , niezle mody pod maska . Jaki masz fmic 180 czy 230 ?
-
Guziec583 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
Kupował ktoś tą dokładkę zamiennik z ali ?