Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja bestyjka :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wszystko zaczęło się od:

10174804_830248317032311_917621567547105

10906361_830553557001787_823531784541216

10922734_830553580335118_399356119826852

W planach miały dojść felgi 19, gwint środek recaro zderzaki z slina i lotka oraz wymiana plastików w środku ale o tym w następnych moich postać, gorąco pozdrawiam i zapraszam do zaglądania :)

Opublikowano

Powodzenia w modach, zakładaj szybko ori lampy na tył bo te słabiutko wyglądają ;)

Edytowane przez kelnozz

Opublikowano
  • Autor

Powodzenia w modach, zakładaj szybko ori lampy na tył bo te słabiutko wyglądają ;)

tak wyglądał samochód 4 miesiące temu :)

pierwsze zakupy :)10940633_837078803015929_13813461232587310941845_835115276545615_538295728552867

przy gwincie kawałek felgi widać , jutro kolejna porcja fotek :)

Opublikowano

Prosze jaki kolega tajemniczo zagadkowy:-) gratulacje autka

Opublikowano

Ile dałeś za gwint?:)

Opublikowano

Kolego masz już wybrane/kupione felgi 19"

Opublikowano
  • Autor

Ile dałeś za gwint? :)

ok. 1500 zł :)

Prosze jaki kolega tajemniczo zagadkowy:-) gratulacje autka

Tu Cie zdziwie nie jestem facetem :)

Witam ponownie Panie i Panowie :) dziś kolejna porcja fotek przemiany A4 B6 w moją bestie :)

10968495_849310045126138_932257508160174

tak wyglądało cacko na gwincie , felgi i opony juz były założone lecz trzeba było je ściągnąć przez pogode ślizgało sie na nich strasznie ale nic straconego pozdrawiam jutro kolejna porcja zmian ;) aha , tutaj autko juz miało ori lampy tył i z lewej strony lampa przód :)

Opublikowano

Jeżeli to jest ten gwint co pisze na pudełku to bardzo dużo 1500 zł.

Opublikowano

Ile dałeś za gwint? :)

ok. 1500 zł :)

Prosze jaki kolega tajemniczo zagadkowy:-) gratulacje autka

Tu Cie zdziwie nie jestem facetem :)

Witam ponownie Panie i Panowie :) dziś kolejna porcja fotek przemiany A4 B6 w moją bestie :)

10968495_849310045126138_932257508160174

tak wyglądało cacko na gwincie , felgi i opony juz były założone lecz trzeba było je ściągnąć przez pogode ślizgało sie na nich strasznie ale nic straconego pozdrawiam jutro kolejna porcja zmian ;) aha , tutaj autko juz miało ori lampy tył i z lewej strony lampa przód :)

Po zglebieniu nawet na 15'' wygląda spoko :D

Opublikowano

Ladny sedanik i w slusznym kolorze

Opublikowano
  • Autor

Dziś moi drodzy wkońcu pokaże wam naszą ciężką prace aby moje cudo wyglądało jak wygląda.

https://www.youtube.com/watch?v=FpEdW2SFWzA

zapraszam do oglądania :)

11391552_912371478819994_493454686140969

11018594_879903072066835_706197925651169

10409700_856251691098640_373062040991614

11070024_871013419622467_915375278704196

czekamy jeszcze teraz na zderzaki aby zakupić z slina :)

Opublikowano

Śliczna, film też spoko ;) Konkret projekt się rozkręca!

Opublikowano
  • Autor

Śliczna, film też spoko ;) Konkret projekt się rozkręca!

dziękuje bardzo :)

Opublikowano

Nieźle nieźle ładne kółko :) a silnik jaki ?

Opublikowano
  • Autor

Nieźle nieźle ładne kółko :) a silnik jaki ?

1.9 tdi :)

Opublikowano

wygląda obiecująco.felgi bardzo ładne,co to za wzór?

Opublikowano

wygląda obiecująco.felgi bardzo ładne,co to za wzór?

Felgi to AXE EX15 bodajże :)

widziałem ją wielokrotnie na facebooku ! jest dobra ;D!

Edytowane przez Adrian-A4

Opublikowano

tak, to koło robi robotę :wink:

Opublikowano

Rolka podpatrzona na forum, czy własny gust podpowiedział, przyznaj się. ; )

Miło widzieć na forum kobietę z motoryzacyjną pasją. Powodzenia w realizacji planów. : )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.