Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierunkowskazy - pomocy !


waldi1960

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z kierunkowskazami. Po włączeniu mignie kilka razy i zapala się na stałe, nie ważne czy prawa czy lewa strona. CZasazmi migają bez problemów, ale często jest tak jak napisałem wyżej. Podopwiedzcie proszę od czego zacząć? Bo tak sobie myślę że to chyba przerywacz.......... A może ktoś ma na zbyciu? Audi a4 B5 po 1 lifcie 99 rok, AFN. Pozdrawiam. (sory zależy mi na szybkim naprawieniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień przycisk miałem to dwa lata temu i winien był przycisk świateł awaryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A le jeszcze mam problem czy kupić nową podróbkę czy używany orginał w podpobnej cenie? A możę ktoś ma do sprzedania? Pozdrawiam.

Ps. Wmontowałem ten cały włącznik awaryjnych i po włączeniu kierunków jak się zatrzymał to stuknąłem w niego i zaczął działać, ale za chwile znów to samo, zatrzymuje się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz używkę, to nie wiadomo na co trafisz i znowu za jakiś czas może paść. Ha kupilem nowy i mi śmiga.

A po puknięciu zaczął Ci działać, bo w środku sa przekaźniki i w jednym od kierunków blokują się styki i jak się puknie to dopuszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem miesiąc po wymianie tego bajeru.

Też na początku waliłem w przycisk czym się dało ale usterka była tak irytująca że pojechałem do aso. Zapłaciłem niecałe 180 zł, stary moduł wyszarpałem kombinerkami w kilka sekund, założyłem nowy i po problemie.

Winę ponosi taka cienka blaszka. Jak jest wyrobiona to po prostu się zawiesza i świeci na stałe. Nie próbuj tego rozbierać bo stracisz czas i nerwy.

Edytowane przez Tommy Gun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Nie wiem tylko czy kupić podróbkę na Allegro (ok. 70 zł) czy używany ori w podobnej cenie. :huh:

Blisko mnie, u Wajdemajera, ori nowy prawi 250 zł............ :(

A może ktoś ma do sprzedania coś pewnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: ludzie po co tyle kasy na to wydawać.

Kup przekaźnik za dwa złote i wymień

Wszystko opisałem w linku poniżej dla obu typów przekaźnika.

Post #27 i #41

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/62977-all-b5-regeneracja-przerywacza-kierunkowskazow-po-ii-lifcie/page-2

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...