Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] 18cali czy podejdą

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mogę na szybko kupić ładne 18 zdjęte z b6(18cali 8J i 225lacuszki ET45) i teaz pytanie:

-czy bedzie pasował otwór centrujący

-czy nie będa zabardzo schowane

-i czy wogóle beda pasowały

Z góry dzięki za odp

Opublikowano

Otwór będzie pasował, nie pominno nic ocierać, ale może małe dystanse żeby lepiej zgrać z nadkolem (wyjdzie w praniu).

Czy będą pasowały, to będziemy mogli ocenić jak podasz zdjęcie takich felg (jeżeli S-Line to będzie elegancko)

Opublikowano

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

Opublikowano

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

taaa...

Kolego wejdą Ci spokojnie, ja mam 245/35/19 i jest ok , siedziały też w B5 i nie było problemu więc 18 spokojnie wejdą

Opublikowano

Nie powinno byc problemu, zreszta wahacze sa tak skonstruowane, ze chowaja kola po lekkim ukosie do srodka pod nadkole, No, chyba ze zalozysz 255 albo wieksze. Mialem kiedys na probe zalozone fele 18 i opony 225/40 i nie bylo z nimi problemu, jednak jazda na takim felunku po naszych drogach to masakra.

Jaka masakra (miałeś 18") spoko się śmiga a teraz chcę 19" :naughty: Nowak_zg ma w B5 19" http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_19_cali_full_kox-t12919.0.html

To 18" na pewno Ci wejdą :wink4:

Opublikowano

Mlody, niestety masakra... ja na pomorzu mieszkam a tu stan naszych drog jest tragiczny. Nie jezdze na codzien glownymi przelotowkami wiec szkoda mi bylo niszczyc takie felgi. Nawet w miescie niektore drogi sa w oplakanym stanie wiec po prostu dalem sobie spokoj. Minie pewnie jeszcze kilka lat zamin normalnie bedzie tu u mnie mozna smigac na 18 czy 19 bez zadnych obaw

Opublikowano

Lucas miałeś 18 przy mocy 100km? nieźle :decayed:

Opublikowano

Taa... tez sie smialem, ze 100 na nich nie pojade, a spalanie dwukrotnie mi skoczy, ale ze kolezka mial na sprzedaz to pozyczylem na kilka dni aby sprawdzic i pojezdzic. Auto wyglada na nich super, ale inne aspekty przemawialy za tym, ze jednak nie jezdze na nich. Moc auta byla jednym z nich. Do toczenia po miescie moga byc ale koleiny u nas tez spore wiec auto jak po torach jechalo :) Krotko mowiac, czekam na nowe drogi i zmiane auta :)

Opublikowano

Jak masz okazję to kupuj. B5 na 18" wygląda :kox:

Opublikowano
  • Autor

Felgi to BBS ale nie mam zdjęć.Oponki jakie są na tamtych felgach to 225 i wiekszych bym już niechciał bo teraz jest 215/45/17 i już lekko rzuca na koleinach. Ale 18 to 18 :> więc jak się uda to pod koniec tygodnia audi bedzie miała nowe buty, będę pisał o postępach i jak już będą na aucie(moim :naughty:) to wrzucę foty

Opublikowano

To działaj w tej sprawie. 18" i 225 i będzie :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No niestety panowie 18-ek jak narazie nie będzie :angry: co się okazało

-bdb stan to utleniające się aluminium na rantach

-opony na 2 seony to 2mm bieżnika :wallbash:

ale niema co płakać pora sprzyja kupnu "nowych" używanych felg :>

PS. Strzeżcie się 18 BBS z warszawy, foty na srebrnej a4 b6 awant od niejakiego camello2007

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.