Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, polecam i zachecam do przesluchania... Od kilku dni ciesze uszy tym albumem. Fajne trance'owo-vokalne utwory. Bardzo milo sie przy tym jezdzi. Odradzam amatorom disco-polo, Radia M., rocka i popu. Innym powinno sie spodobac.

Opublikowano

eee ;p ja mam juz od konca sierpnia jakos i tez polecam nie jest za ciezki a wrecz idealny do autka :gwizdanie:

Opublikowano

tez już w sierpniu słuchałem naprawdę mocne... zresztą... Armin to krol :good:

Opublikowano

tez już w sierpniu słuchałem naprawdę mocne... zresztą... Armin to krol :good:

-ta!!! :) - kto jedzie do Poznania na Armin Only???

Opublikowano

To dobre jest. Wymieńcie jeszcze jakieś tytuły tego typu muzyki.

Opublikowano

naprawde dobre kawalki!

Opublikowano

a state of trance 364 i 367 :decayed: tez mam w aucie .. duzo jest tego typu kawalkow na na starym kompie mialem sama taka muzyczke i powypalalem gdzies na plyty musialbym je odszukac ;d

Opublikowano
  • Autor

Generalnie panowie szukajcie A state of trance w skrocie ASOT. To audycja ktora Armin prowadzi co tydzien w radio DI.fm Na torrentach znajdziecie te sety. Kazdy ma 2 godziny. To kawal dobrego trance, przy ktorym auto samo chce jezdzic:). Fajnie gra rowniez ReLocate, polecam sprawdzic[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:24_________________________________________________

tez już w sierpniu słuchałem naprawdę mocne... zresztą... Armin to krol :good:

-ta!!! :) - kto jedzie do Poznania na Armin Only???

krotki, moj kolezka ze slupska jedzie na armina. niestety nie ma A4 a jakiegos padlego escorta z kiera po prawej stronie:)

Opublikowano

Jutro przetestuje ale już czuje ze bedzie cieżko opanować prawą nogę :dance2:

Opublikowano

Generalnie panowie szukajcie A state of trance w skrocie ASOT. To audycja ktora Armin prowadzi co tydzien w radio DI.fm Na torrentach znajdziecie te sety. Kazdy ma 2 godziny. To kawal dobrego trance, przy ktorym auto samo chce jezdzic:). Fajnie gra rowniez ReLocate, polecam sprawdzic[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:24_________________________________________________

tez już w sierpniu słuchałem naprawdę mocne... zresztą... Armin to krol :good:

-ta!!! :) - kto jedzie do Poznania na Armin Only???

krotki, moj kolezka ze slupska jedzie na armina. niestety nie ma A4 a jakiegos padlego escorta z kiera po prawej stronie:)

hehehe - a Ty się nie wybierasz? - jeżeli lubisz taką muze to naprawdę mocno polecam - mega...

Opublikowano

ehm my z moja chcilelismy sie wybrac ale jakos finanse nam nie pozwola :wallbash: ale za to u nas w Bydgoszczy jest co rok EnTrance :kox: :kox: i tez jest ciekawie

Opublikowano

No fajna muzyka :good:

To dobre jest. Wymieńcie jeszcze jakieś tytuły tego typu muzyki.

Pogadaj z Adaho..ja ostatnio słyszałem fajną nutę u niego w RNSe :naughty:

Opublikowano

ehm my z moja chcilelismy sie wybrac ale jakos finanse nam nie pozwola :wallbash: ale za to u nas w Bydgoszczy jest co rok EnTrance :kox: :kox: i tez jest ciekawie

a wiem :) w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/

Opublikowano
  • Autor

hehehe - a Ty się nie wybierasz? - jeżeli lubisz taką muze to naprawdę mocno polecam - mega...

Pojechalbym, pewnie tylko na dzien dzisiejszy nie wiem czy nic mi akurat nie wyskoczy na 29 listopada. Jesli dam rade to postaram sie jechac. W razie czego bede sie odzywal wiec moze browarka razem spijemy

Opublikowano

ehm my z moja chcilelismy sie wybrac ale jakos finanse nam nie pozwola :wallbash: ale za to u nas w Bydgoszczy jest co rok EnTrance :kox: :kox: i tez jest ciekawie

a wiem :) w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/

hala widowiskowo sportowa Łuczniczka nei wolczanka takie male sprostowanko

Opublikowano

Armin to klasyk.

Polecam rowniez Markusa Schulza. Moge zademonstrowac na spocie :naughty:

Opublikowano

To dobre jest. Wymieńcie jeszcze jakieś tytuły tego typu muzyki.

proszę bardzo .. Armin już się nieco oklepał ale daje rede

Unforgiveable

In and out of Love

Going Wrong

Imagine

Sahara

Shivers

Spiral

The Sound of Goodbye

From the heart

etc...

mam tego ze 100 Giga :decayed: połowy nie słuchałem [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 22:08_________________________________________________

Armin to klasyk.

Polecam rowniez Markusa Schulza. Moge zademonstrowac na spocie :naughty:

albo Beforki np. enTrance Zeppelin vol.1 - 6, enTrance 2008, Alex M.O.R.P.H ....etc.

Opublikowano

ehm my z moja chcilelismy sie wybrac ale jakos finanse nam nie pozwola :wallbash: ale za to u nas w Bydgoszczy jest co rok EnTrance :kox: :kox: i tez jest ciekawie

a wiem :) w hali włóczanki - byłem... - fajna imprezka i trafić łatwo nawet jeżeli nigdy się nie było w Bydgoszczy...[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 21:50_________________________________________________tak z najnowszych wiadomości to bilety na Armina właśnie się skończyły... - właśnie na FTB poszła ostatnia pula - teraz tylko obieg wtórny... :/

hala widowiskowo sportowa Łuczniczka nei wolczanka takie male sprostowanko

- no właśnie yyyyyyy... - popier****** mi się lekuchno - dziękuje za sprostowanie :hi: - no dobra... - to w takim razie gdzie w Polsce jest Włóczanka??? :mysli:

Opublikowano

apropo ASOT-ów http://qsound.ru/music.php?id=1898606&artist=Armin%20Van%20Buuren tu macie wszystkie :)

a co do kawalkow polecam serenity, This world is watching me, Zocalo i przede wszystkim binary Finary :)

tak na marginesie Armin śmiga Audi A6 C6 :)

Opublikowano

tak na marginesie Armin śmiga Audi A6 C6

ciekawe czego słucha - Ich Troje :decayed: ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.