Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S Krwisty Avant Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niedawno zmieniłem moja b5 na nowszy model. Pokrótce :

Model audi a4 b6 avant silnik 2.5 tdi 180 km, 11.2002 r.z jedynym słusznym napędem czyli quattro. :)

Na pokładzie full opcja :

Silnik AKE

Elektryczne szyby x4

El i podgrzewane lusterka

Lustra fotochrom

8 poduszek powietrznych z kurtynami

Parktronik

Manual 6 biegowy

zawieszenie seria 1be

Fotele skóra + alcantara elektryczne z pompowaniem ,wysuwane siedzisko,schowki w fotelu

Grzany tył i przód

Lodówka w schowku

Navi plus ze zmieniarką 6 cd w schowku

Audio BOSE

Kierownica skórzana multimedialna

Ręczny w skórze

Telefon pokładowy w podlokietniku

Pakiet chrom

Tempomat

Czujnik zmierzchu

Back home system

Xenon

Ciemna podsufitka

I jeszcze trochę ale jeszcze nie ogarniam ;)

17194810fe288af88b6befb11c13a4b6.jpg

E0A = Akcja specjalna-brak

1KP = Hamulce tarczowe czerwony tył

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung

T5T = 6-cylindrowy silnik wysokoprezny (diesel) 2,5 ltr. litera kodowa

2ZQ = Kierownica wielofunkc. do poduszki bezp.

7Q2 = Radio z nawigacjĄ

3L5 = Siedzenia przednie, regulowane elektrycznie

1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego

7A2 = Zmieniarka cd

J1U = Akumulator

3NZ = Oparcie tylne dzielone

CD0 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx17h2 et28 5/112

4UE = Lewo/prawo

1LT = Hamulce tarczowe przod

8GU = Alternator

8JG = Reflektor halog. potrójny z lampĄ wyładow.('ksenon')

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach

4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

0GE = Instalacja oczyszczania gazow spal. eu3

6XJ = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

5ME = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach

0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu

U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym

9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów

4X4 = Boczna pod. bezp. przód i tył z pod. bezp. głowy

3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej

Q1D = Fot. sport.

7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu

0YM = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 11

X0A = National sales program germany

8Z5 = Chlodnica wody

2K1 = Zderzak wzmocniony

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie-

4R4 = Elektryczne podnoŚniki szyb

0JK = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 10

1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.

MR1 = 6-cylindrowy silnik wysokoprezny (diesel) 2,5 ltr. litera kodowa

6R2 = Oslona dzwigni zmiany biegow skora

5D1 = Carrier frequency 433.92 to 434.42 mhz

4GH = Szkło atermiczne-dookoła, zielony

Auto ma pare mankamentow typu urwany zawias schowka czy duze spalanie ;) ale frajda z jazdy z tym napedem bezcenna , przyspiesza jak pocisk i trzyma sie drogi jak przyklejony.

34eu7oo.jpg

ayar8g.jpg35i7tq1.jpghx55lj.jpg15xl37q.jpg21m5343.jpgvyotz.jpg

288s35.jpg

Edytowane przez czester11

Opublikowano

świetny kolor ;D

Opublikowano

Fajne autko. Kolor+(konieczny mod)sline= kopara w dół. Trza na swap teraz zbierać.

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano
  • Autor

Fajne autko. Kolor+(konieczny mod)sline= kopara w dół. Trza na swap teraz zbierać.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli??

Opublikowano

Fajne autko. Kolor+(konieczny mod)sline= kopara w dół. Trza na swap teraz zbierać.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli??

W wolnym tłumaczeniu. Marcinowi podoba się kolor auta. Sugeruje żebyś założył zderzaki i listwy boczne od wersji s-line i wymienił silnik na jakis porzadniejszy :wink:

Kolor fakty bajka :hi:

Opublikowano

widze coraz wiecej czerwieni na forum. Kolor to LY3J?

Opublikowano

Kolor Miazga :kox::kox:

Co do Swapu Silnika po co ??

Sam mam 2.5 180 Quattro ale Sedanik i sprawuje się świetnie , Spalanie śmieszne bo 7,5l/100km to po co ładować 1.9 :mellow: Chyba że kolega miał na myśli 4.2PB :D:D

A co do modów Sline wyjdą tutaj jak najbardziej na +++ Do tego

Opublikowano
  • Autor

Teraz rozumiem :) zderzaczki jak najbardziej pójdą. jak miałbym zmieniać silnik to na v8 właśnie bo spalanie i tak się dużo nie zmieni.

Co do spalania właśnie to te 7 kolego wychodzi w trasie przy baaardzo spokojnej jeździe. Ogółem to 10 a jak mnie poniesie to 15 wychodzi. Silnik ma potencjał naprawdę idzie jak pocisk.tylko zawsze byłem uprzedzony do tej konstrukcji ale dźwięk v6 doladowanej rekompensuje i spalanie i ewentualne naprawy :)

Zresztą jak kogoś nie stać to się nie kupuje ;)

Opublikowano

Spalanie pomiędzy 2.5 tdi a v8 jest ogromne....także kwestia zastanowienia sie...

Opublikowano
  • Autor

Spalanie pomiędzy 2.5 tdi a v8 jest ogromne....także kwestia zastanowienia sie...

czyli??

u mnie przy mojej jezdzie 50 km dziennie autostrada do pracy srednie to 11l jak w miasto sie wybiore rosnie do 15l.

Opublikowano

Po mieście ok 20 przy normalnej jeździe....jeśli mowa o pb...są momenty ze i wiecej a trasa spokojna jazda na tempomacie do 120 km/h to ok 13 l na seetke....

Opublikowano

No tyle to i V6 potrafi :)

Muszę chyba sprawdzić czy nie mam cegły w bucie [emoji14]

Opublikowano

Haha....mi w v8 przy ostrej jeździe po mieście spalanie wychodzi 33l ...ale mając v8 już sama jazda do 2,5tys obr po mieście wystarcza,bo samo ruszanie ze świateł i pociągnięcie tylko do tych obrotów powoduje to ze i tak do następnych świateł dojeżdża sie jako pierwszy....chyba ze kogoś innego poniesie to już wiadomo....

Opublikowano
  • Autor

no to mi przy takiej jezdzie jak mowisz wychodzi ok 15 w miescie a trasa praktycznie 10-11 wiec roznica 20 zl na setke nie robi roznicy . W porownaniu v6 v8 moim zdaniem to v6 wiecej pali. 2,5-4,2 litra pojemnosci dzielac matematycznie wychodzi ze v8 jest oszczedniejsza ;P

Wiec trzeba zmienic na oszczedniejszy 4,2 ;P

No chyba ze miellibysmy porownywac z moim poprzednim r4 ktory w 5 l sie miescil i 6,5 w miescie.

Opublikowano

Musisz jeszcze wsiąść pod uwagę koszty utrzymania silnika...4,2 v8 to pozeracz ....mowię tutaj o rozrzadzie itp....

Opublikowano

To Ci powiem że dużo Ci pali to twoje 2.5 V6 :)

Ja codziennie dojeżdzam do pracy 10km , jazda 60% poza miastem i 40% po mieście , prędkość do 120km/h i spalanie wychodzi mi od 7.5l do 8l/100km .

Jak zatankuje za 100zł to robie od 260-300km zależności czy nie raz jak wracam do domu to lece po 140/180 :D

Opublikowano

miałem też kiedyś taką Audi z tym że 163ps i do tego w multitronicu , ale dźwięk tej jednostki jest naprawdę przyjemny :naughty: powodzenia w modzeniu

Opublikowano
  • Autor

To Ci powiem że dużo Ci pali to twoje 2.5 V6 :)

Ja codziennie dojeżdzam do pracy 10km , jazda 60% poza miastem i 40% po mieście , prędkość do 120km/h i spalanie wychodzi mi od 7.5l do 8l/100km .

Jak zatankuje za 100zł to robie od 260-300km zależności czy nie raz jak wracam do domu to lece po 140/180 :D

No mi też 7.8-8 l wychodzi jak lecę jadę max _120 do pracy 50 km.

Ale nie da się i zazwyczaj deptam do końca i z 220 nie zachodzi. Porostu jakiś szatan nie audi.;)

Dlatego średnio 13 wychodzi. Ale na trasie ok 7-8. Ale jak tu nie dać poryczec V6 po to jest .

Opublikowano

Wariat :) :) :) normalnie wariat :) :) :)

V8 gdybys tak deptał do końca to wyszło by pod 30l :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

widze coraz wiecej czerwieni na forum. Kolor to LY3J?

Lz3m

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.