Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna BRD by shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ładne to Twoje sreberko :wink: z reszta poprzednia tez była :good: Bezawaryjności życzę !!!

Dzięki :hi:

Coś się dzieje :banan:

28e30d8182cfe44616cb7940fb32b74c.jpg

29ab838667c74a457ab835febc7696c4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

___________________________________________________________

No i są a raczej jest jak na razie jedno składane lustro zewnętrzne z pilota :decayed: drugie okazało się niesprawne :facepalm: więc nie było sensu dokładać nawet modułu. Trzeba teraz dokupić lustro od pasażera i znowu akcja :lol:

Do tego doszły wkłady luster z fotochromem :guma:

Opublikowano

Myślałem, że to ja się odbiłem w lusterku na miniaturce :grin:

Opublikowano
  • Autor

Myślałem, że to ja się odbiłem w lusterku na miniaturce :grin:

:grin: chyba do Mozarta podobny aż tak nie jesteś :grin:

Opublikowano

A co to za "pan" w lusterku podglądał podczas rezania :decayed:

Od czego masz pokrętło :kox: ?

Lustro prawe miał ostatnio turzol z formu :wink:

Opublikowano
  • Autor

A co to za "pan" w lusterku podglądał podczas rezania :decayed:

Od czego masz pokrętło :kox: ?

Lustro prawe miał ostatnio turzol z formu :wink:

Mozart wpadł pomóc :grin: plakat na słupie się odbił :wink:

Pokrętło z B8 :wink:

A o lustro biegusiem bede pisał :decayed:

Opublikowano

A co to za "pan" w lusterku podglądał podczas rezania :decayed:

Od czego masz pokrętło :kox: ?

Lustro prawe miał ostatnio turzol z formu :wink:

Mozart wpadł pomóc :grin: plakat na słupie się odbił :wink:

Pokrętło z B8 :wink:

A o lustro biegusiem bede pisał :decayed:

Właśnie, morda jakaś znajoma :decayed:

Cały przełącznik idzie podpiąć czy "cycka" musiałeś przełożyć ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Całe pokrętło pasuje ;) nie trzeba nic rzeźbić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tuż przed Wielkanocą przyszła do mnie mała paczka :decayed: w końcu jakiś męski rozmiar :lol::lol:

IMG_0279.jpg

Teraz jeszcze trzeba poczekać na osłony i można wszystko składać do kupy :wink: coby zdążyć do lipca przed przeglądem bo tył już by go chyba nie przeszedł :decayed:

Przy okazji założyłem letnie kapcie 18'' , mam nadzieję na tym zestawie pojeździć tylko ten sezon a że musiałem kupić nowe opony to żeby nie przepłacać, ale też nie wygłupiać się i kupować niskobudżetowe szmaty, wybrałem UniRoyal RainSport3 225/40 :)

:hi:

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Z opon będziesz Pan zadowolony. :thumbup1:

Jak to jest, że u Was u ten moduł składania lustra ruszył bez problemu, a u mnie strona kierowcy nie bangla. :wacko:

Opublikowano
  • Autor

Z opon będziesz Pan zadowolony. :thumbup1:

Jak to jest, że u Was u ten moduł składania lustra ruszył bez problemu, a u mnie strona kierowcy nie bangla. :wacko:

A bez modułu lustro się w ogóle u Ciebie składa?

Opublikowano
A bez modułu lustro się w ogóle u Ciebie składa?

Tak. Mało tego, nawet strona pasażera składa się z pilota po module. Tylko strona kierowcy po wpięciu się w instalację odłącza całkowicie napięcie w boczku.

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor
A bez modułu lustro się w ogóle u Ciebie składa?

Tak. Mało tego, nawet strona pasażera składa się z pilota po module. Tylko strona kierowcy po wpięciu się w instalację odłącza całkowicie napięcie w boczku.

Może moduł walnięty, lub cos źle polutowane :wink:

Opublikowano

Sprawdzane wiele razy, nie tylko przeze mnie. Moduły ok bo przekładane pomiędzy drzwiami i u pasażera śmiga.

Aktualnie tak jeżdżę, prawe po module, a lewe z pokrętła. :decayed:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano

shakal szacuneczek :hi: fajnie wykonana robota :) też chodzi mi ten mod po głowie :) dużo z tym roboty ? trzeba coś kodować?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzane wiele razy, nie tylko przeze mnie. Moduły ok bo przekładane pomiędzy drzwiami i u pasażera śmiga.

Aktualnie tak jeżdżę, prawe po module, a lewe z pokrętła. :decayed:

Może ktoś wcześniej grzebał przy instalacji i coś namieszane w kablach?

shakal szacuneczek :hi: fajnie wykonana robota :) też chodzi mi ten mod po głowie :) dużo z tym roboty ? trzeba coś kodować?

Jak nie masz oryginalnie składanych luster to trochę roboty jest bo trzeba zmienić lustra, ale jak masz już składane to dołożenie modułów to mały pikuś dla kogoś kto ogarnia lutownicę :wink:

PS. ja miałem więcej rozbierania i roboty bo dokładany był zewnętrzny fotochrom :wink:

Lustro na miejscu :wink: dzięki turzol :decayed::beer:

124d93544cd0bf0d9711826bd549ac0c.jpg

Teraz tylko czekać na chwile wolnego czasu i ponowne rozbieranie i montaż.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Jeszcze się załapałeś na lustro od kolegi :thumbup1:

Kable dokładałeś z lustra wewnętrznego czy przy słupku jest wsio przyszykowane do dokładania ?

Opublikowano

Miał do słupka przygotowane. Bonus od fabryki ;)

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze się załapałeś na lustro od kolegi :thumbup1:

Kable dokładałeś z lustra wewnętrznego czy przy słupku jest wsio przyszykowane do dokładania ?

Tak jak kolega dudas307 napisał, fabryka się postarała :decayed:

I jeszcze mały "Überraschung" od fabryki B)

12527783_783487745084041_441181481_n.jpg

Po podniesieniu wykładziny ukazała się puszka z Bluetoothem w środku i całą wiązką :decayed: Wystarczyło zmienić kodowanie i można dzwonić :decayed:

Opublikowano

Jeden mod z głowy :wink4: Przydatna sprawa nic tylko korzystać!

Opublikowano
  • Autor

Jeden mod z głowy :wink4: Przydatna sprawa nic tylko korzystać!

Dokładnie jeden mod z głowy, szkoda tylko, że przed sprawdzeniem kupiłem wszystko do tego moda :grin::grin: trzeba będzie się pozbyć paru fantów :wink:

Opublikowano

Dziwne te fury macie. Instalacje Wam dokładają w fabryce. Farciarze. :decayed:

Edytowane przez afroo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.