Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna BRD by shakal


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden mod z głowy :wink4: Przydatna sprawa nic tylko korzystać!

Dokładnie jeden mod z głowy, szkoda tylko, że przed sprawdzeniem kupiłem wszystko do tego moda :grin::grin: trzeba będzie się pozbyć paru fantów :wink:

Heh... Fanty szybko Znajdą swojego nabywcę. :wink4:

Dziwne te fury macie. Instalacje Wam dokładają w fabryce. Farciarze. :decayed:

Juz nie raz było tak u Nas na forum, że próba wyszukiwania urządzeń BT zakończyła się powodzeniem i właściciele ku zdumieniu mieli blutka na pokładzie. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadły moduły LED w miejsce zwykłych lampek które oświetlają przestrzeń nóg. Przy otwartych drzwiach swieci barwa 4500K a po zamknięciu cos a'la Ambiente :wink:

594ce5fe3b66548652b1f00f9e2336a7.jpg
eaeb90bf270970083690be437d7d9cbb.jpg

https://vimeo.com/174248145

:hi:


Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam :) Daje dużo do odświeżenia wnętrza :thumbup1: Od Tomnika brałeś?

U mnie wydaje mi się że mam przejście między kolorami po zamknięciu drzwi - tutaj się od razu zapala druga żarówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam :) Daje dużo do odświeżenia wnętrza :thumbup1: Od Tomnika brałeś?

U mnie wydaje mi się że mam przejście między kolorami po zamknięciu drzwi - tutaj się od razu zapala druga żarówka?

Tak od Tomnika :wink: U mnie nie ma przejścia właśnie.

PS. Masz moduły z jednym czy dwoma dodatkowymi przewodami?

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotkę o która prosiliscie :wink:

6f67260dce57c6995d3b1fa5cfefe62b.jpg

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy :decayed:

Wysłane z iPhone

Zmieniałeś tylko żarówki w postojówkach? Czy DRL też? Jakie dokładnie kupowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam :) Daje dużo do odświeżenia wnętrza :thumbup1: Od Tomnika brałeś?

U mnie wydaje mi się że mam przejście między kolorami po zamknięciu drzwi - tutaj się od razu zapala druga żarówka?

Tak od Tomnika :wink: U mnie nie ma przejścia właśnie.

PS. Masz moduły z jednym czy dwoma dodatkowymi przewodami?

Wysłane z iPhone

Z dwoma. Z jednym mi nie dzialalo czerwona dioda. Dzwonilem do niego i wspólnie ustalilismy że musi być u mnie z dwoma. To przejscie jest o tyle fajne ze naprawdę wyglada jak ori rozwiązanie

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mam :) Daje dużo do odświeżenia wnętrza :thumbup1: Od Tomnika brałeś?

U mnie wydaje mi się że mam przejście między kolorami po zamknięciu drzwi - tutaj się od razu zapala druga żarówka?

Tak od Tomnika :wink: U mnie nie ma przejścia właśnie.

PS. Masz moduły z jednym czy dwoma dodatkowymi przewodami?

Wysłane z iPhone

Z dwoma. Z jednym mi nie dzialalo czerwona dioda. Dzwonilem do niego i wspólnie ustalilismy że musi być u mnie z dwoma. To przejscie jest o tyle fajne ze naprawdę wyglada jak ori rozwiązanie

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ja tez teraz mam z dwoma [emoji6] dziwne ze u Ciebie jest przejście a u mnie tego nie ma :myśli:

Wysłane z iPhone

Wrzucam fotkę o która prosiliscie :wink:

6f67260dce57c6995d3b1fa5cfefe62b.jpg

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy :decayed:

Wysłane z iPhone

Zmieniałeś tylko żarówki w postojówkach? Czy DRL też? Jakie dokładnie kupowałeś?

Zmienione mam tylko w postojówkach, na zdjęciu świecą postojowki razem z Bixem. A żarówki mam od Tomnik'a z forum [emoji6]

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakie to żarówki :) Bo zamówił bym sobie takie same, żeby było światło podobne bardzo do bixa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakie to żarówki :) Bo zamówił bym sobie takie same, żeby było światło podobne bardzo do bixa :)

Napisz do Tomnika o co Ci chodzi i co potrzebujesz, to się dowiesz jakie żarówki masz zamówić :) wszystko ma ładnie opisane.

Edytowane przez patrykwasyl84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli napiszę do niego w prostych słowach, że chcę jak najbardziej podobną barwę do bixenonu i powinien zrozumieć o co mi chodzi :)


@ shakal Czemu do drl nic nie zamówiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomnik nie ma nic do DRLi :wink4:

shakal fajny modzik! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli napiszę do niego w prostych słowach, że chcę jak najbardziej podobną barwę do bixenonu i powinien zrozumieć o co mi chodzi :)

@ shakal Czemu do drl nic nie zamówiłeś?

Żarówki do postojowych świateł w B7 o barwie 4500K [emoji6]

POS-2 - takie będziesz potrzebował tylko zaznacz ze barwa 4500K

Tak jak akjam napisał, Tomnik nie robi modułów do DRL.

Wysłane z iPhone

Tomnik nie ma nic do DRLi :wink4:

shakal fajny modzik! :good:

Nie tak fajny jak Twój ostatni :kox: , ale zawsze to jakaś zmiana [emoji6]

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki o barwie ksenonowej są dobra alternatywą dla tych co nie chcą się bawić w rezystorki i żarówki diodowe. Dla niektórych minus to barwa niebieska żarówki :)

uduufoqp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolego tak wygladaja te zarowki od tomnika. A z tego co piszesz mamy te same. Moze gdzie indziej sie wpiales?

https://vimeo.com/174970901

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolego tak wygladaja te zarowki od tomnika. A z tego co piszesz mamy te same. Moze gdzie indziej sie wpiales?

https://vimeo.com/174970901

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Ja jestem wpięty z przodu od strony kierowcy pod włącznik CLH a pasażer pod podświetlenie kratki nawiewu. Z tylu lewa i prawa strona idzie do tylnej popielniczki.

A Ty jak masz podłączone?

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawal dobrej roboty :wink: Duzo roboty ze zdjeciem zderzaka, zeby wymienic drl na biale? Sam sie nad tym zastanawiam ale boje sie, ze jak zdejme to juz nie zaloze zderzaka :grin::kox: No i modul blutacz. Ile Cie wyniosl?

Kozacko utrzymana furmana :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawal dobrej roboty :wink: Duzo roboty ze zdjeciem zderzaka, zeby wymienic drl na biale? Sam sie nad tym zastanawiam ale boje sie, ze jak zdejme to juz nie zaloze zderzaka :grin::kox: No i modul blutacz. Ile Cie wyniosl?

Kozacko utrzymana furmana :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DRL mam normalne :wink: wymienione mam postojowki na barwę 4300k.

Zdjęcie zderzaka jak i założenie to w sumie nic trudnego, pierwszy raz robiłem to sam jak w poprzedniej zmieniałem na S-line i nie miałem z tym większych problemów.

A co do Bluetooth to fabryka dała dobry prezent :wink: wszystko miałem w aucie, wystarczyło włączyć komputerem :decayed:

Wysłane z iPhone

A ostatnio sprzedałem właśnie cały zestaw pod BT za 450zl tylko bez mikrofonu

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawal dobrej roboty :wink: Duzo roboty ze zdjeciem zderzaka, zeby wymienic drl na biale? Sam sie nad tym zastanawiam ale boje sie, ze jak zdejme to juz nie zaloze zderzaka :grin::kox: No i modul blutacz. Ile Cie wyniosl?

Kozacko utrzymana furmana :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

DRL mam normalne :wink: wymienione mam postojowki na barwę 4300k.

Zdjęcie zderzaka jak i założenie to w sumie nic trudnego, pierwszy raz robiłem to sam jak w poprzedniej zmieniałem na S-line i nie miałem z tym większych problemów.

A co do Bluetooth to fabryka dała dobry prezent :wink: wszystko miałem w aucie, wystarczyło włączyć komputerem :decayed:

Wysłane z iPhone

A ostatnio sprzedałem właśnie cały zestaw pod BT za 450zl tylko bez mikrofonu

Wysłane z iPhone

No ja walsnie bede powoli szukal czegos takiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...