Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna BRD by shakal


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik ;) coś środek mi się nie wyświetla :eusathink:

Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?

Spróbuje poprawić linki ;)

Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej :decayed:

Wysłane z iPhone

To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym :decayed:

Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik ;) coś środek mi się nie wyświetla :eusathink:

Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?

Spróbuje poprawić linki ;)

Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej :decayed:

Wysłane z iPhone

To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym :decayed:

Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ?

To ja mam tak teraz jak się przesiadam do auta ojca :facepalm: całe 86PS :grin::naughty:

Lustra będą składane z pilota :wink: a czy dużo roboty? Już raz to robiłem w poprzednim aucie (dokładałem fotochrom) i teraz będzie praktyczne tyle samo roboty + dołożenie modułów składania z pilota :wink:. Boczki w dół, słupki A i trzeba poluzować z przodu podsufitkę żeby pociągnąć kable od wewnętrznego fotochromu do luster bocznych. Wymienić lusterka na składane i wszystko :decayed:

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te fotochromy, mam te lusterka od 2 lat i do dziś nie mam czasu pociągnąć tych kabli :facepalm:

Sterowanie lusterek z pilota może być interesujące:)

Powodzenia i gratuluję udanego przejscia z a4 do a4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, tak samo jak poprzednik ;) coś środek mi się nie wyświetla :eusathink:

Jak tam po przesiadce z BKE na BRD ?

Spróbuje poprawić linki ;)

Co do przesiadki to cieszyła większa moc chwile nie powiem, ale jak to zawsze bywa po chwili chciało by sie wiecej :decayed:

Wysłane z iPhone

To miałeś pozytywne wrażenie ja przeszedłem ze 180 na 116... Myślałem, że auto jedzie w trybie awaryjnym :decayed:

Odnośnie lusterek będziesz robił z pilota czy za pomocą pokrętła? Tak w ogóle dużo z tym roboty ?

To ja mam tak teraz jak się przesiadam do auta ojca :facepalm: całe 86PS :grin::naughty:

Lustra będą składane z pilota :wink: a czy dużo roboty? Już raz to robiłem w poprzednim aucie (dokładałem fotochrom) i teraz będzie praktyczne tyle samo roboty + dołożenie modułów składania z pilota :wink:. Boczki w dół, słupki A i trzeba poluzować z przodu podsufitkę żeby pociągnąć kable od zewnętrznego fotochromu do luster bocznych. Wymienić lusterka na składane i wszystko :decayed:

No to faktycznie, byle znaleźć graty i potem trochę czasu na składanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny baza do grubszych modów :decayed:

Ty mnie tu juz nie podpuszczaj :decayed:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie mam kiedy zamontować gratów które leżą i czekają od dawna :whistling::wink:


A na heble też przyjdzie pora :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal fajna b7 :kox: Ale czemu nie b8? :wink: jakbyś heble chciał jakiś przód sensowny mam na stanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shakal fajna b7 :kox: Ale czemu nie b8? :wink: jakbyś heble chciał jakiś przód sensowny mam na stanie :decayed:

Budżet nie przewidywał B8 :lol::lol: a co do hebli to będę pamiętał :wink:

Na dzień dobry dla wszystkich udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego roku :wink::hi:

Dawno nic nie pisałem a od ostatniego razu trochę gratów doszło. Niektóre juz zamontowane, inne czekają na montaż (jak sie zrobi cieplej)

BOSE :dancing:

bf3daa4e4c4cc34fabc21de894989cf1.jpg

Lampki i żarówki LED od Tomnik'a

fc7a0b9d6b01c970468b4078ab5f4dbe.jpg

cc9412c8fe3add6e77a3469aeff8b3a6.jpg

5ab652eb8b3980fae1bc1afdbbaa667b.jpg

Schowki pod fotele

de6daf073be8a7739b02c99c40c22362.jpg

Spryski mgłowe podgrzewane

98ff3c1260eb83bcef323153d793a33a.jpg

Moduł BT

760fc521e7a42079161de49e7e6b8845.jpg

Mam nadzieje to wszystko w miarę szybko zamontować :wink:

Jakby ktoś słyszał o tylnych boczkach w elektryce z materiałem speed i z roletami do avanta to prosiłbym o wiadomość [emoji4]

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym :decayed:

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym :decayed:

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Wysłane z iPhone

Moduł BT to jeden z lepszych modów Panie :kox:

I dla mnie przydatnych. Nie lubię prowadzić i trzymać telefonu przy uchu, szczególnie jak jeżdzę po mieście :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ładne :)

Dwa rodzaje były otwierane i wysuwane

Edytowane przez TOM3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś pomalować dokładki z tylu i listew z boku na ciemny kolor? Fajnie było wyglądało. Moim zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś pomalować dokładki z tylu i listew z boku na ciemny kolor? Fajnie było wyglądało. Moim zdaniem ;)

A moim skromnym zdaniem, ciemne listwy i dokładka w srebrnym aucie, wyglądałyby właśnie jak wymagające pomalowania, albo jak chińskie podróbki w surowym kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś pomalować dokładki z tylu i listew z boku na ciemny kolor? Fajnie było wyglądało. Moim zdaniem ;)

Nie, bo musiałbym relingi i listwy okien tez malować. Za duzo roboty :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Norbas, dnia 11 Sty 2016 - 21:02, napisał:
Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?
Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...