Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrna BRD by shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Norbas, dnia 11 Sty 2016 - 21:02, napisał:

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?

Jutro pstryknę jakąś fotkę :wink:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Norbas, dnia 11 Sty 2016 - 21:02, napisał:

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?

Podpinam się pod pytanie...

Opublikowano
  • Autor

Wrzucam fotkę o która prosiliscie :wink:

6f67260dce57c6995d3b1fa5cfefe62b.jpg

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy :decayed:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

Podobaja mi sie Twoje dzienne DRL - barwa swiatłą podałbys namiary na sprzedajacego?

Opublikowano

Przecież to postoje. DRL w ledzie szukaj na motohid + oczywiście kasowniki.

Opublikowano

Wrzucam fotkę o która prosiliscie

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy

Faktycznie nie widać różnicy. Ja mam 6000k i widać różnicę. Będę musiał zamówić barwę taką jak Ty masz :wink:

Dzięki :hi:

Opublikowano

Rzeczywiście pasuje idealnie :) dobrze że w ostatniej chwili zmieniłem zamówienie z 6000 na 4500 :P

Opublikowano
  • Autor

Pora na wymianę oleju. Niedawno przyszła paczka od Wandeja :hi: . Ostatnio silnik zalany miałem Liqui Moly i była mała dolewka, zobaczymy co będzie na Motulu :wink:

DSC_0634x.jpg

Edytowane przez shakal

Opublikowano

U mnie na motulu dolewałem chyba 250ml i silnik chodził strasznie. Teraz LM i wszystko ładnie chodzi, :)

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy co będzie, zawsze można zmienić olej :wink:

Opublikowano

tak, to można zrobić zawsze :)

Opublikowano

Panie to nie olej tylko silnik już bierze albo turbo... Motula dolejesz więcej ;)

Opublikowano
  • Autor

Panie to nie olej tylko silnik już bierze albo turbo... Motula dolejesz więcej ;)

Na wiosnę będę sprawdzał turbo i prawdopodobnie wymieniał albo regenerował chociaż wolałbym chyba nowe turbo :wink:

A co do oleju to tak jak pisałem, zawsze można wrócić do LM lub innego :decayed:

PS. Mapy masz już? ;)

Opublikowano

Spoko, daj znać co wyjdzie. Dobra regeneracja, to wymiana środka turbawki i w zasadzie turbo jak nowe. Tylko żeby to były oryginalne części.

PS. Nie byłem jeszcze w aso ;-)

Edytowane przez H4mm3R

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy, nie planowany i mega gruby mod :decayed::decayed::decayed::grin:

Zmiana śrubek w lampkach rejestracji :naughty::naughty:

IMG_1963.jpg

I wpadły nowe mapki do RNS-E :wink: Dzięki H4mm3R :thumbup1:

IMG_1961.jpg

:hi:

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Śrubki u siebie w lampkach rejestracji też będę musiał zmienić, bo pomielone że któregoś razu albo nie odkręcę, albo nie dokręcę :angry:

Opublikowano
  • Autor

Śrubki u siebie w lampkach rejestracji też będę musiał zmienić, bo pomielone że któregoś razu albo nie odkręcę, albo nie dokręcę :angry:

Ja juz jednej nie mogłem dokrecic wlasnie a nowe sa na imbus wiec problemu nie ma z nimi :wink:

Wysłane z iPhone

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ładne to Twoje sreberko :wink: z reszta poprzednia tez była :good: Bezawaryjności życzę !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.