Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna BRD by shakal


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Norbas, dnia 11 Sty 2016 - 21:02, napisał:

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?

Jutro pstryknę jakąś fotkę :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas, dnia 11 Sty 2016 - 21:02, napisał:

Jaką barwę wziąłeś 6000k ? Podświetlenie tablicy jest tak mocne, że nie potrzeba żarówek we wstecznym

Dużo roboty z nagłośnieniem Bose ?

Powiem Ci szczerze ze nawet nie wiem ale to jest ta cieplejsza barwa od Tomnik'a byc moze 4500. Na zdjęciu wyszło trochę jaśniej bo telefonem robione. A Bose (stage1) to wymiana soobufera ze wzmacniaczem i wszystkie głośniki + przelutowanie wtyczki.

Masz gdzieś fote jak świecą razem z xenon'em ?

Podpinam się pod pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam fotkę o która prosiliscie :wink:

6f67260dce57c6995d3b1fa5cfefe62b.jpg

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy :decayed:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to postoje. DRL w ledzie szukaj na motohid + oczywiście kasowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wrzucam fotkę o która prosiliscie

Barwy światła sa prawie nie do odróżnienia. Jak cos to moge pstryknąć lustrzanka ale mysle ze takie wystarczy

Faktycznie nie widać różnicy. Ja mam 6000k i widać różnicę. Będę musiał zamówić barwę taką jak Ty masz :wink:

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na wymianę oleju. Niedawno przyszła paczka od Wandeja :hi: . Ostatnio silnik zalany miałem Liqui Moly i była mała dolewka, zobaczymy co będzie na Motulu :wink:

DSC_0634x.jpg

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na motulu dolewałem chyba 250ml i silnik chodził strasznie. Teraz LM i wszystko ładnie chodzi, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie to nie olej tylko silnik już bierze albo turbo... Motula dolejesz więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie to nie olej tylko silnik już bierze albo turbo... Motula dolejesz więcej ;)

Na wiosnę będę sprawdzał turbo i prawdopodobnie wymieniał albo regenerował chociaż wolałbym chyba nowe turbo :wink:

A co do oleju to tak jak pisałem, zawsze można wrócić do LM lub innego :decayed:

PS. Mapy masz już? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, daj znać co wyjdzie. Dobra regeneracja, to wymiana środka turbawki i w zasadzie turbo jak nowe. Tylko żeby to były oryginalne części.

PS. Nie byłem jeszcze w aso ;-)

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy, nie planowany i mega gruby mod :decayed::decayed::decayed::grin:

Zmiana śrubek w lampkach rejestracji :naughty::naughty:

IMG_1963.jpg

I wpadły nowe mapki do RNS-E :wink: Dzięki H4mm3R :thumbup1:

IMG_1961.jpg

:hi:

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubki u siebie w lampkach rejestracji też będę musiał zmienić, bo pomielone że któregoś razu albo nie odkręcę, albo nie dokręcę :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śrubki u siebie w lampkach rejestracji też będę musiał zmienić, bo pomielone że któregoś razu albo nie odkręcę, albo nie dokręcę :angry:

Ja juz jednej nie mogłem dokrecic wlasnie a nowe sa na imbus wiec problemu nie ma z nimi :wink:

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne to Twoje sreberko :wink: z reszta poprzednia tez była :good: Bezawaryjności życzę !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...