Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Srebrna BRD by shakal


shakal

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie negatyw sie robił[emoji6]


Tak też myślałem, ale lepiej zapytać i być pewnym [emoji6] tak to jest jak się pierwszy raz gwint założy [emoji28]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, shakal napisał:

 


Tak też myślałem, ale lepiej zapytać i być pewnym emoji6.png tak to jest jak się pierwszy raz gwint założy emoji28.png


Wysłane z iPhone

 

A Ty nie miałeś Piotrek w tamtym B7 gwintu? Zdawalo mi sie że tak, ale pewnie coś pomyliłem, troche niżej, zrolowac może nadkola i zobaczysz, mi tez tarło lekko i przód i tył dlatego 225 załozyłem bo nie chciałem kręcić wyżej, ale w sumie i tak ładnie sie ulozyła ta Twoja opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód rolujesz zaginając blachę błotnika i zyskujesz dosyć dużo ale z tyłu nie ma co rolować bo masz nadkole odstające do wewnątrz, a sama blacha jest płaska. Możesz zrolować blachę parę mm ale i tak opona wali po nadkolu.

Najprościej opony zmienić na 225 i powinno być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty nie miałeś Piotrek w tamtym B7 gwintu? Zdawalo mi sie że tak, ale pewnie coś pomyliłem, troche niżej, zrolowac może nadkola i zobaczysz, mi tez tarło lekko i przód i tył dlatego 225 załozyłem bo nie chciałem kręcić wyżej, ale w sumie i tak ładnie sie ulozyła ta Twoja opona


Nie, nie. W czarnej były tylko sprężyny Ebiacha [emoji6]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód rolujesz zaginając blachę błotnika i zyskujesz dosyć dużo ale z tyłu nie ma co rolować bo masz nadkole odstające do wewnątrz, a sama blacha jest płaska. Możesz zrolować blachę parę mm ale i tak opona wali po nadkolu.
Najprościej opony zmienić na 225 i powinno być lepiej.


225 nie wchodzi bardzo w grę :/ . Boję się ze do tej opony już mi się dowalą, najgorsze jak dowód zatrzymają [emoji1] laweta tutaj droga ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fela na tokarke i zmieniamy ET o 5mm :wink:

Wysłane z 1+3T




Ciekawy pomysł [emoji6]
Myślisz, że ogarnie to tokarz? [emoji848]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chwyci felge to tak. Rozumiem że do zacisku masz sporo miejsca jeszcze?

Wysłane z 1+3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chwyci felge to tak. Rozumiem że do zacisku masz sporo miejsca jeszcze?

Wysłane z 1+3T




Myślę, że spokojnie wystarczy miejsca przy zacisku, nie wiem jak wewnętrzna strona felgi, nie sprawdzałem [emoji848]


Wysłane z iPhone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic się nie dzieje poza tym ze umyłem auto ostatnio [emoji1] (piasek z nad Sahary dotarł do Austrii)
Dalej czekam na dekielki [emoji849] masakra, drugi tydzień zaraz będzie jak wysyłają.
I jedna fotka z dzisiejszego wypadu [emoji6]

d20657ca10cd9fd7baa186984cf412fc.jpg

:hi:


Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i obyło się bez rolowania nadkola i zwiększania ET na feldze ;) Kąty z tyłu lekko wystarczyło przestawić i trasa zrobiona bez przycierania ? No... raz przytarło, ale to z mojej winy bo zignorowałem znak na autostradzie przed Czeską granicą i przytarłem wszystkimi kołami i osłoną ? na szczęście bez uszkodzeń ;)

Przód będę musiał lekko położyć jeszcze bo czasu brakło na to już. 

Powoli biorę się też za przód auta. Lampy z soczewką z B8 już czekają na montaż ;)

 

bix+b8.jpg

 

Teraz muszę znaleźć błotnik kierowcy w jak najlepszym stanie w swoim kolorze i auto idzie do lakiernika :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autostrada u Czecha na odcinku Ostrawy jest tragiczna i jak jest znak 60 to lepiej jechać 50 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Autostrada u Czecha na odcinku Ostrawy jest tragiczna i jak jest znak 60 to lepiej jechać 50 ?

Ten odcinek znam dobrze, ta hopka jest pare km za wjazdem na A1 z A4, ograniczenie do 80 a ja miałem 140 i dobiło dość, aż po nerkach czuć było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic tutaj nie dodawałem ? ale w sumie nic ciekawego się nie działo poza tym że został wymieniony słupek silnika, rozrząd, kompletne sprzęgło i parę drobnych lecz niestety kosztownych rzeczy a wszystko przez małe kuku 

 

9AADEEED-CADB-486B-AB57-32B7C6CBC0DD.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shakal napisał:

sumie nic ciekawego się nie działo

Nic ciekawego!?!? Cały motor zmieniłeś:decayed: sprzęgło i wogule:whistling:

A co się konkretnie stało????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adam87 napisał:

Nic ciekawego!?!? Cały motor zmieniłeś:decayed: sprzęgło i wogule:whistling:

A co się konkretnie stało????

Dobrze, że prędkość była znikoma bo około 30km/h. Zawór rozerwało, po d*pie dostał tłok i głowica. W sumie mógłbym to robić bo blok cały, ale za dużo zabawy. Na początku padły podejrzenia na obróconą panewkę, ale jednak po rozebraniu silnika wyszło coś innego.

Stary silnik leży i jeszcze mam możliwość zrobienia go bo pompę oleju miałem tam zrobioną (wiekszy imbus + gniazdo z B8), więc wystarczy wymienić tłoki, głowicę i jeszcze można by coś kasy odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shakal napisał:

Dobrze, że prędkość była znikoma bo około 30km/h. Zawór rozerwało, po d*pie dostał tłok i głowica. W sumie mógłbym to robić bo blok cały, ale za dużo zabawy. Na początku padły podejrzenia na obróconą panewkę, ale jednak po rozebraniu silnika wyszło coś innego.

Stary silnik leży i jeszcze mam możliwość zrobienia go bo pompę oleju miałem tam zrobioną (wiekszy imbus + gniazdo z B8), więc wystarczy wymienić tłoki, głowicę i jeszcze można by coś kasy odzyskać.

Uff, to dobrze, że nie zapier...eś i przy wyprzedzaniu..

A z motorem to dowiedz się jakie ew. koszty i może jeszcze zarobisz a ktoś będzie miał fajny motorek na podmiankę:kox:l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Adam87 napisał:

Uff, to dobrze, że nie zapier...eś i przy wyprzedzaniu..

A z motorem to dowiedz się jakie ew. koszty i może jeszcze zarobisz a ktoś będzie miał fajny motorek na podmiankę:kox:l

Motor będę chciał zrobić jak dla siebie, więc nie będzie to bubel żeby tylko odpalił i zrobił 5kkm ;) Nie chciałbym nikogo na minę wsadzać.

Ale to ma czas. Teraz dużo innych wydatków :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...