Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciężko odpala rano i faluje obrotami pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie mam problem z moim a4 od jakiegoś czasu odpalając rano silnik (po nocy) falują mi obroty, szarpie całym silnikiem przez kilka sekund po czym silnik wyrównuje i działa normalnie .

świece nowe sondy lambda i filtry , czasami zapala się check po podłączeniu komputera (delphi) wychodzi błąd sporadyczny modułu ? . Ostatnio jeszcze mam problem z rozruchem na zimno muszę dłużej kręcić rozrusznikiem albo dopiero za drugim razem odpala. Silnik (kod AVV) 307 tyś przebiegu . Proszę o pomoc

Pozdrawiam Michał

Opublikowano

Jakie błędy , podaj ich kody. Co wraca po skasowaniu?

Opublikowano
  • Autor

Jakie błędy , podaj ich kody. Co wraca po skasowaniu?

jutro podłączę kompa i sprawdze kody to od razu je wpiszę. Kupiłem juz czujnik położenia wału korbowego jak myślisz słusznie ?

Opublikowano

Najpierw błędy potem kasowanie potem sprawdź co powraca . Podaj kody to się zobaczy co i jak. Z czujnikiem ? trochę za wcześnie. Ale kto wie.

Opublikowano
  • Autor

Najpierw błędy potem kasowanie potem sprawdź co powraca . Podaj kody to się zobaczy co i jak. Z czujnikiem ? trochę za wcześnie. Ale kto wie.

aktualnie wyskakuje tylko taki błąd

17536

-MNOŻĄCA ADAPTACJA PALIWA BLOK 1 MIESZANKA UBOGA

-NIECIĄGŁY

Opublikowano

Zakręć LPG na butli, wypal z układu i zobacz czy pomoże :)

Opublikowano
  • Autor

Zakręć LPG na butli, wypal z układu i zobacz czy pomoże :)

W sumie to jest bez zmian a odpalanie rano sie pogarsza .. :( pompe paliwa juz też wymieniłem i nic nie pomaga

Opublikowano

Spróbuj jeszcze odpiąć mu przepływkę przed odpaleniem i zobacz czy pomoże :) Jeżeli to nie pomoże to zrób mu reset, czyli odepnij na noc aku i rano po podłączeniu robisz adaptację z kluczyka i odpalasz :) Najlepiej jak byś to wszystko robił na zakręconym LPG na butli, oraz oczywiście najważniejsze wypalonym z układu paliwowego :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zakręć LPG na butli, wypal z układu i zobacz czy pomoże :)

W sumie to jest bez zmian a odpalanie rano sie pogarsza .. :( pompe paliwa juz też wymieniłem i nic nie pomaga

Witam troche mnie nie było na forum... a z autem sie nic nie zmienia odepne ta prze3pływke i zobacze dziekuje za pomysł :) tego jeszcze nie sprawdzałem

Opublikowano

witam

mam podobny problem z autem, gdy temperatura jest blisko 0 auto ciężko zapala, złapie i zgaśnie dopiero za drugim trzecim razem odpala, błędów brak poza 17978 ale od spowodowany jest nie odpaleniem ( bląd immo), i teraz nie mam pojęcia co może być ? dodatkowy objaw to podczas jazdy jak mu przycisne zmienie bieg, to łapie zamułe musze puścić i dodać gaz od nowa i idzie ? jakies propozycje ? przepustnica ? przepływomierz ? robiłem remont silnika jak jest w plusie temperatura to problemu nie ma chociaż troszke nie równo pracuje na benzynie

Opublikowano

Nie zaszkodzi sprawdzić czy reduktor nie puszcza. A przy okazji mapy lpg.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mamy ok chodz troche benzyna rozregulowana, odpiąłem przepływomierz i zapalił o niebo lepiej, ale niestety pozostaje mi jeden problem, że samochód przy wcisnięciu gazu nie ma mocy, dopiero musze wcisnąć drugi raz i jedzie, nie mam pojęcia co to i szczegołnie odczuwalne na zimnym silniku. jak by się dusił

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Już Panowie sam nie wiem co robić ostatnio sie poprawiło z rana odpalał od strzała a teraz znow z nocy lub jak postoi ok 4-5 godzin musze długo kręcić , bład jaki wywala co jakiś czas raz na 2-3 tygodnie to mnożąca adaptacja paliwa....


Już Panowie sam nie wiem co robić ostatnio sie poprawiło z rana odpalał od strzała a teraz znow z nocy lub jak postoi ok 4-5 godzin musze długo kręcić , bład jaki wywala co jakiś czas raz na 2-3 tygodnie to mnożąca adaptacja paliwa....

napisze może co zrobiłem w aucie : świece i przewody nowe świece beru platyna przewody ngk pompa paliwa nowa wszystkie filtry dopiero co wymienione czujnik położenia wału korbowego , pompa paliwa (kraft troche słaba może to ona ??? ), przepustnica kalibrowana przepływkę odpinałem i w sumie jest bez różnicy :(

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obserwuj jak zachowuje się temperatura silnika może czujnik temperatury wysyła zły sygnał i komputer źle dawkuje paliwo co powoduje wyskakiwanie błędu o składzie mieszanki.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie po ciężkich bólach poradziłem sobie z problemem winowajcą , ciężkiego odpalania był.... parownik instalacji gazowej , membrany puszczały gas do kolektora dlatego rano lub po dłuższym postoju kiepsko palił... Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.