Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze siadły :naughty:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 21.11.2017 o 08:45, tomekhxc napisał:

dobrze siadły :naughty:

Na zimę będzie :D nie obyło sie bez dystansów 15 mm żeby to w miarę wyglądało :-) Wstawiam filmik jak pięknie słychać Gtb2060VKLR jak pompuje sobie powietrze dla BPW :P

 

Opublikowano

Daniel i hamowałeś już to auto? Robiłeś pod nowe turbo już soft czy jeszcze czekasz, bo chciałbym zobaczyć nowe kreski :)

Planuję do swojej zakupić właśnie GTB2060VKLR

Opublikowano

No wlasnie ,gdzie nowe kreski[emoji848]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, rrrudy25 napisał:

No wlasnie ,gdzie nowe kreskiemoji848.png

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Czekam na tarcze sprzęgła wysłałem wczoraj do Maklandu na kevlar :-) W przyszłym tygodniu może zrzuce skrzynie założę tarcze i pewnie będzie jeszcze jedna próba na serii pompkach :-D Spróbujemy dmuchnac z 2.3 bar i wydłużyć jeszcze czasy wtrysku teraz jest 39-40 i na Vklr zniknął dym przy obecnym doładowaniu 1.98 bar więc można pokusić się o 43-44 stopnie ;-) Zobaczymy z ciekawości jak to wyjdzie :-D 

Opublikowano

Super avant :-)

Opublikowano
  • Autor

Więc dostałem dzisiaj paczkę od Makland z moją tarczą obitą okładziną JK102 Kevlar :-) Niedługo montaż i prawdopodobnie hamowanie jeszcze na serii pompkach. 24837303_1817758601631151_30863770679202

Dodatkowo polecam sklep naszego kolegi @tomekhxc który ogarnął mi świeży docisk i tarczę do przeróbki w super cenie :) Mam blisko więc walę od razu z wszystkim do niego .24131753_301367443709969_540623205794968

Opublikowano

Teraz to rasowo ta tarcza wygląda :kox: jak ja obijałem kevlarem X lat temu to on inaczej wyglądał , ale to juz ustaliliśmy kiedyś :decayed:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, tomekhxc napisał:

Teraz to rasowo ta tarcza wygląda :kox: jak ja obijałem kevlarem X lat temu to on inaczej wyglądał , ale to juz ustaliliśmy kiedyś :decayed:

Własnie tak jak rozmawialiśmy ten kevlar od Makland jest zupełnie inny , z tego co się orientowałem w gronie ludzi z mocnymi 1.9/2.0 TDI utrzyma ponad 500 Nm na serii nowym docisku a to jest wartość której nie chce przebijać :-) 

24899920_1817790604961284_61951351714820

Edytowane przez danielstol

Opublikowano

a ile kosztuje obicie w tym maklandzie?

Opublikowano

Elegancko, dawaj te nowe kreski :D

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Maniusiek28 napisał:

a ile kosztuje obicie w tym maklandzie?

Płaciłem 270 zł z wysyłką. 

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎21 o 08:45, tomekhxc napisał:

dobrze siadły :naughty:

Sam wzór felg jest ponadczasowy i pasuje do prawie każdego VAGa, ale do chromów bardziej podobają mi się srebrne.

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, mateusztbg napisał:

Elegancko, dawaj te nowe kreski :D

Już niedługo, włoże sprzęgło i ogień map 4 bar już czeka, sam jestem ciekawy co to wyjdzie na tej VKLR :decayed: 

Opublikowano

Tez jestem ciekaw...[emoji51]pare dni temu mialem okazje kupic taka z 17roku no ale...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, rrrudy25 napisał:

Tez jestem ciekaw...emoji51.pngpare dni temu mialem okazje kupic taka z 17roku no ale...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Oo moja jest z 2014r to byś miał nowke sztukę ;-) jeszcze jeden plus VKLR teraz w zimie że szybko się robi ciepło w aucie bo grzeje wodę ? 

Opublikowano

Ooo to to to pewnie zaleta nie mała w przypadku pozaślepianych klekotów :naughty:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.12.2017 o 15:26, KoJ@K napisał:

Ooo to to to pewnie zaleta nie mała w przypadku pozaślepianych klekotów :naughty:

W sumie po wyrzuceniu zbędnych rzeczy z zakresu ekologi nie było aż tak źle z lapaniem temperatury ale teraz z VKLR jest znacznie lepiej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to skrzynia odzieliła się od silnika  ? Stare sprzęgło wyciągnąłem na montaż brakło czasu jutro już będzie tarcza Kevlar na swoim miejscu :-)       25182073_1829093913830953_65717384094601

Opublikowano
  • Autor

Udało się dzisiaj zmienić lekko soft trochę wiecej podlane i dmuchniete 2.2 bar no i nie da rady na tych pompaczach więcej :-D 

25439071_1835710689835942_27569035818083

25440168_1835708379836173_56425605930727

Edytowane przez danielstol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.