Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sikający na koła pies sasiadki :D


rafalklon

Rekomendowane odpowiedzi

hm

skoro widzisz i jesteś świadkiem tych sytuacji, to kup może coś o charakterze wybuchowym

może nie od razu petardę, ale coś w ten deseń

jak się przestraszy pies, to sam nie będzie chciał tam podchodzić

zaznaczam że nie mam pojęcia czy to blok czy dom, ale .....

może zadziałać, mój sąsiad ma psa który podczas sylwestra dostaje zawału, tak się boi wybuchów i salw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się lubisz tak bawić to poszukaj czegoś klejącego i gęstego co rozlejesz po asfalcie w pobliżu auta. Pieskowi się do łapek poprzykleja i syfu narobi w domku - ja bym się nie bawił tylko bym nagrał kilka razy jak zwracam uwagę jak piesek mi oszczywa auto i poszedł do dzielnicowego. Domyślam się, że musi to być strasznie wku**iające bo jak sobie pomyślę, że musiałbym rękami zmywać te psie szczyny to by mnie szlag trafił.

Wymazanie sraką klamki w nocy to też nie jest zły pomysł - ale raz i od wewnątrz, żeby sobie pani złapała za drzwi na pewniaczka. Tak bym zrobił jakbym akurat miał wyjątkowo zły humor.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem typem ktory chodzi po miescie i wyzywa wszystkich od debili ale jest pewna czesc społeczenstwa ktora zasluguje na miano w/w

co trzeba miec w głowie żeby postepowac jak powyższa "sąsiadka"

jakby zrobiła to raz czy dwa

ale on robi to cały czas i do tego ma z tego satysfakcje

szkoda takiej ruszać i z taka dyskutowac bo jak było juz na tym forum to nie należy dyskutować z idiotami bo sprowadza do swojego poziomu i pokonaja doswiadczeniem

ja proponuje rozwiazanie : fotka i do dzielnicowego, tylko odpowiednio nalezy zglosic ta sprawe

po co inwestowac w jakies srodki skoro po czasie preparat odparuje a pani powroci do schematu dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, a może włączyć zdalnie autoalarm by tą babcię i pieska wystraszyć ?

Jeśli widzisz że piesio się szykuje do odlania to odpalasz i psina zwieracze zwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za dużo roboty z tym? Jakby się chciało to są alarmy które generują częstotliwość nieprzyjemną dla psa i innych zwierząt. Można też kupić alarm który działa odstraszająco też na ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nagrywaj jak prosisz zeby ogarnela pieska a jak nie pomoze obecność kamery to na policje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powaznie... :hi: kup cos co nazywa sie Dazer 2:

http://www.easypet.pl/cat167-id124-ultradzwiekowy-odstraszacz-psow-dazer-ii.aspx

Uzywam tego jak biegam rano, i moge potwierdzic, dziala.

https://www.youtube.com/watch?v=Iypo5EPCJW4

Wystarczy konsekwetnie uzywac jak sasiadka bedzie sikac psem na koła. W koncu wyrobisz w nim Odruch Pawłowa :banan: :banan: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użyj tego raz na 2 tygodnie(popsikaj trochę na umyte i wysuszone opony)-działa,sprawdzone.

http://allegro.pl/benek-akyszek-spray-odstraszacz-psow-350ml-i5134487966.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jednak działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...