Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak też zrobię.

Następne foto już po montażu :- ))

20160722_144257.jpg

:- )

Opublikowano

jak weźmie stronga to raz i będzie dobrze

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu listwy klamki itp w końcu poszły w kolor-zaczęło to jakoś wyglądać

20160917_150754.jpg

20160917_150745.jpg

20160917_150740.jpg

20160917_150732.jpg

20160917_150722.jpg

20160917_150712.jpg

20160917_150703.jpg

20160917_150656.jpg

image hosting over 10mb

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

i stało się pierwsze i ostatnie (I HOPE) kuku
20170403_182959_1.jpgimage upload no compression
20170403_182959_1.jpgimage upload no compression
20170403_183017.jpgfree image uploading
20170403_183019.jpgimage hosting adult
20170403_183022.jpgscreen shot

wycena z erbo 1726plna- za naprawę.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

*

*

*

EDIT

fotele siedzą w aucie i jest dużo lepiej niż było- lepiej trzymają i wyglądają wink.png
W sumie wkładałem je na pałę bo myślałęm że wtyki będą inne ale o dziwo wszystko pasowało.
20170927_154124.jpg
20170928_055628.jpg
20170928_055639.jpg
20170928_055701.jpg

ale mam niesmak- mimo że są czyściutkie w nocy wydają się brudne- wiadomo ze alkantara układa się we wszystkie str i dlatego ten efekt ale jednak!!! I będzie zmiana- szukam full skóry lub tych z fioletem - ewentualnie wpadną sliny z A3,

generalnie przez zimę mam plan- naprawić błotnik i pomalować zderzak przód - to do grudnia- założyć pakiet sport czyli dokładka klapę i dokładki zderzaków przód tył- jak już będzie u lakiernika niech poklei wszystko.

trzeba założyć ori vrs pedał gazu i lampki led pod rejestrację i zmienić sufit na vrs -tylko dla lamkpi nad pasażerami na tyle.

**z eksploatacji przy 145kkm wpadł nowy rozrząd z pompą płynami i olejami.

  • 1 rok później...
Opublikowano

No i nic nie modzisz w octavce??? Seria zostanie:eusathink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie mam jakoś serca przy niej dłubać. Dzielnie pokonuje km. Co rok po 30kkm. Jeszcze myślę nad jakimś - 30/40 ale mam strach że ją wtedy koło zmuli a już rakierą nie jest. A poza jezdze od czasu xldo czasu ogladam cabrio jak jest cos blisko. 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby nie było że się nic nie dzieje wpadła ladna zima :-) 

IMG_20191127_200325.jpg

IMG_20191127_200359.jpg

Opublikowano
  • Autor

Aaa i jak już znowu jakoś zyskała w moich oczach idzie kolejna paczka. Ma przyjść kpl zwortnica zaciski tarcze klocki  z A3 3.2 czyli 345mm (jaram się jak dziecko) zobaczymy co przujdzie w jakim stanie. Jak bedzie lipa Mikołaj będzie miał co targać przez komin :-) 

Screenshot_20191202-173822.jpg

Edytowane przez MARCIN607

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Heble zamontowane??? :whistling:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor

Gdzie tam. Zdjąłem zacisk jakiś czas temu. W poniedziałek rozkręciłem jarzma u siebie na zakładzie bo nie szło ich ruszyć. Teraz spakować i wyslac do Dev-a. Nie pali mi się bo muszę gwint kupić żeby zwrotnice pasowały-a nic sensownego nie ma. A nowe AP jakoś mi się nie usmiecha. 

IMG_20200212_185301.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dotarła paczka z nowymi kołam. Jedna do odświeżenia czyki pewnie wszystkie pójdą w gunmetal. 

IMG_20200520_103206.jpg

IMG_20200520_104700.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Noo... zestawik fajny:thumbup:

Do srebrnego, Gun Metal.. pasi:ok2: 

Opublikowano

Coś jednak przy tej kurze rzeźbisz , może kiedyś będzie wyglądać jak samochód :D

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, karol1981 napisał:

Coś jednak przy tej kurze rzeźbisz , może kiedyś będzie wyglądać jak samochód :D

O Ty Fujku!!

Opublikowano
  • Autor
56 minut temu, Adam87 napisał:

Noo... zestawik fajny:thumbup:

Do srebrnego, Gun Metal.. pasi:ok2: 

Będzie jak w orginale jednak :-) 

 

Dzisiaj jadę odebrać od Kijanki zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze w między czasie odwiedziłem dziuple Grzanka i wpadł licznik z RS Maxi-dot czyli rozbudowana wersja menu. 

IMG_20200505_183256.jpg

IMG_20200505_182045.jpg

IMG_20200506_180430.jpg

Opublikowano

Ło Cie Panie:cool1:

To robi się wypas..

Szkoda będzie zamieniać na jakieś audi:evil:

 

Czemu został ori kolor na felach???

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Adam87 napisał:

Ło Cie Panie:cool1:

To robi się wypas..

Szkoda będzie zamieniać na jakieś audi:evil:

 

Czemu został ori kolor na felach???

Panie póki nie będzie monety na rs7 no chociaż na  C7skodzina zostaje :dancing:

 

 

Kolor-na oglądałem się zdjęć i w końcu będzie ori! Ciemne mi ginęły na aucie jakoś. 

Edytowane przez MARCIN607

Opublikowano

Marcin nie marudź, ja tam często widzę Twoją Skodzinę i przyciąga uwagę. Dobrze się prezentuje ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.