Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klapa tylna - emblematy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

takie pytanie / prośba o pomoc. Bryka po lakierowaniu to zostały zdjęte emblematy z tylnej klapy.... i teraz za cholerę nie pamietam jak/gdzie powinny one być umieszczone na tylnej klapie (a mogłem foto zrobić przed, spisać wymiary od krawędzi itp itd...). Ktoś z kolegów byłby w stanie służyć pomocą i zmierzyć jak to na klapie oznaczenia A4 i 1.8 były umiejscowione w ori polifcie wersja II (po marcu 99 r).

Klapa wygląda trochę goło bez tego :(

a4b5klapa-gdzieemblematy.jpg


pomoże ktoś? świeże eblematy czekają na założenie...

Edytowane przez McArius

Opublikowano

Gdzieś na forum widziałem rysunek z wymiarami gdzie i w którym miejscu.

Opublikowano

Ja bym tylko logo Audi zamocował i na tym pozostał :)

Opublikowano

W poprzedniej B5 też ich nie miałem.

Opublikowano
  • Autor

kurczaki..... pomoże ktoś z tymi emblematami? :naughty:

Od paru dni co audica przejedzie gdzieś obok to tylko na jej tyłek zaglądam... ale przedlifty mają oznaczenia u gòry, mniej więcej w tej samej linii co kòłeczka oooo. Z kolei co polift to każdy inaczej, jeden ma wyżej inny niżej więc za cholerę nie wiadomo jak być powinno w ori :facepalm:

Nawet zdjęcie tylnej klapy z polifta 99 bardzo by mi w temacie pomogło.

Z gòry wielkie dzięki.

Opublikowano

tu masz

a8gzd9cv.jpg

87hlrtw6.jpg


emblemat a4 i 1.6 jest równy ze swiatłami wstecznego

Opublikowano

Z logiem audi to nie problem kleisz centralnie w środku klapy nad zamkiem.

Co do bocznych emblematów to najlepiej zmierzyć u kogoś.

Znalazłem ==> https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=rfmfVYK9MMLEygOjlIfgCA&url=http://a4-klub.pl/index.php%3F/topic/145675-osadzanie-emblematow-tylniej-klapy-schemat/&ved=0CCoQFjAC&usg=AFQjCNEBbYjP7Y6IJktNRnq4LVyhWH1tJg

Opublikowano
  • Autor

tu masz

emblemat a4 i 1.6 jest równy ze swiatłami wstecznego

dzięki ogromne - swoją drogą ładny egzemplarz b5tki.

Swój kończę dopieszczać i też będzie piękny ;)

Jacek70,

Szacun za odnośnik z wymiarami. Przekopałem forum w tym temacie no ale nie wpadł mi w oko ten topic. Dzięki ogromne!

Edytowane przez McArius

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A nie mówiłem że gdzieś to na forum widziałem ?

No i się znalazło.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.