Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jako , że wyjechałem za granice musiałem się rozstać ze swoją starą b5-tką ... i przyszedł czas na troszke młodsze auto czyli b7 :)

W aucie siedzi 2.0 tdi BLB 140 km. Przebieg już dość duży bo 172 tys ale wszystko było robione jak należy na co są faktury i wpisy w książce...

Szukałem a4-ki z S-line w środku i na zewnątrz czarna najlepiej i udało się.

Wyposażenie:

-S-line zewnętrzny

-S-line wewnętrzny

-Bi-Xenon

-Pół-skóra niestety nie w pełnie elektrycznie regulowane :kwasny:

-Kierownica Multifunkcyjna

-FiS czerwono-czarny

-CLH

-DRL

-Bose :banan:

-Podgrzewane fotele

- Fotochrom wewnątrz

- I najlepsze 2x el. szyby :facepalm:

po za tym są jeszcze jakieś pierdoły ale ogólnie jakieś wielkiego wypasu nie ma...

Plany :

- Na pierwszy ogień rns-e -

- Kolorowy FiS

- Pakiet światło

- Oświetlenie LED

- 4x el. szyby.

- Wydech s4

- PDC przód

- Hamulce 345 z s4

- Zmiana zderzaków i klapy na wersje US

- 19" na przyszły rok

Coś się pewnie jeszcze znajdzie i dojdzie kilka rzeczy nieplanowanych

Kilka zdj po kupnie:

0ed8c4fd04505863med.jpg

9811403bca3e85c2med.jpg

dcf7b9c11a4efdc6med.jpg

ecca6f111b70c1a5med.jpg

54683a5f3891e191med.jpg

73d7ae139e88e272med.jpg

9edb6f88b66fab7cmed.jpg

0d52cc47bc831fe5med.jpg

af83b2588913bd0emed.jpg

30ef26c4041957a0med.jpg

a6da9084b414f096med.jpg

d367bdbcae2dd99dmed.jpg

89dc3c69c8fd6381med.jpg

544a088d6633adccmed.jpg

Zrobione:

-Rns-e Led - 08.2015

-Podświetlana popielniczka tył 10.2015

-Tuba q5 - 08.2015

-Xenon Look w halogeny - 08.2015

-Ambiente - 08.2015

-Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami) - 08.2105

-Przewietrzanie wnętrza - 08.2015

-Oświetlenie Led :hi:Bidzio1 - 12.2015

-Spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe - 10.2015

m3zh4zts.jpg

f7umb5qq.jpg

5n6sy85y.jpgd4fc2288ba056b89.jpg

8b0135c2152ae0dd.jpg

975243b71b86e9e5.jpg

6475b539a73ec484.jpg

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

gratulacje furki :) 2el.szyby :facepalm: mam to samo niestety :naughty: pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale w moim budżecie wystarczyło tylko na to ... :) ale z biegiem czasu myśle że troche go doposaże :)

Opublikowano

Fajny wypas ;) masz listwy boczne sline? bo jak tak to strasznie sie tracą na czarnym, a szkoda bo tez planuje je zalozyc :P jaki kod lakieru? wyglada mi na ly9b :D

Opublikowano
  • Autor

Tak mam te listwy. A lakier to lz9y.. :-) wypas właśnie marny :-(

Opublikowano

172 tyś. km w 10 letnim dieslu to duży przebieg ? Nie sądzę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

172 tyś. km w 10 letnim dieslu to duży przebieg ? Nie sądzę :decayed:

no jest już troche, miałem na oku troszke droższe z mniejszym przebiegiem ale też jeszcze bardziej golas...

Opublikowano

Oby byl nie kręcony to przebieg nie taki duży. I wcale nie taki golas;-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przebieg ori wszystko się ze sobą pokrywa po za tym auto od prywatnego gościa najpierw on Jeździł a od roku jego starszy syn. ;-) może do końca golas nie jest ale za tydz będę w Polsce to wpadnie rns narazie zwykły ale z czasem wpadnie Led

Opublikowano

172 tyś. km w 10 letnim dieslu to duży przebieg ? Nie sądzę :decayed:

silnik sie jeszcze nie dotarł wiec dziwie sie,że autor pisze o duzym przebiegu :) Masz farta,że udalo sie kupic 16v bo 90% na rynku to strucle BPW :)

Opublikowano

Czasami trzylatki mają 2x więcej najechane niż Twoje dziesięcioletnie :wink:

S-line już masz pełny :kox: Fajnie też że na pokładzie masz BOSE :wink:

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

Czasami trzylatki mają 2x więcej najechane niż Twoje dziesięcioletnie :wink:

S-line już masz pełny :kox: Fajnie też że na pokładzie masz BOSE :wink:

Bezawaryjności :hi:

w sumie masz racje z tym przebiegiem, ale wiadomo każdy chce jak najmniejszy przebieg :D

no bose jest ale wpadnie jeszcze jeden sub w koło zapasowe bo jest ori 17 . ale to za jakiś czas bo teraz rns-e troche pociągnie

Opublikowano

Marcelek zepsuł Tomkowi dzisiaj USy na przodzie :naughty:

c306f4675b113887c5a067c7e9345ba3.jpg

a resztę Tomek opowie co się dzisiaj wydarzyło z autem :wink:

Opublikowano
  • Autor

No ale jak ładnie to zepsuł [emoji2]

Miał być rns ale niestety nie dotarł a w pon wracam do niemiec ale za to teraz będzie już Led [emoji2]

3f9064400c9cbd85b2e0a79b6f5a4b08.jpg

Takie małe coś ale w ciepłe dni przydatne, przewietrzanie wnętrza ;-)

No i przy włączonych drl podświetlana tablica i światła z tyłu

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

zapomniałeś o wyeliminowaniu pierdzenia tego nieszczęsnego :kwasny: "bose"... :wink:

Opublikowano
  • Autor

O tak o tym zapomniałem zrobiłeś to jak serwis VW w Olsztynie:-D

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Tego nie musiałeś pisać :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kaju ale to najnowsza technologia jest ;-)

Opublikowano

dane mi daj do zwrotu rnsa na pw...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powoli do przodu zamówione Ledy do drl i Hid xenon w halogeny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.