Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ciężko mi określić co mi nie pasuje. Bardziej byłem zadowolony jak kupiłem swoje pierwsze b5 niż to b8 :grin: może dla tego że chciałem 3.0 z q a wyszło mi znowu 2.0 . Może uda się odłożyć jakąś kaske na jakieś mody i wróci zadowolenie

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Kurcze a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak i B8 zupełnie mi nie leży :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze a już myślałem, że to tylko ze mną jest coś nie tak i B8 zupełnie mi nie leży :decayed:

Sam nie jesteś, ale ja mam nadzieje że to się u mnie zmieni ;) Może jak się coś dołoży to będzie lepiej

Opublikowano

Ile cie kosztowala mozna na priv. Ja tez szukam ale 1.8 lub 2.0tfsi w De.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko naprawione. Jako że tata kupił zderzak pod pdc musi teraz skompletować resztę gratow, ale to pewnie na wiosnę. 

Zamiast rns-e jest bns i zamontowałem dzisiaj aux 
7cfc79763789bb7520db0389bb5516d9.jpg
30a82ffdfb61caab75df439d8fbc0386.jpg

Opublikowano
  • Autor

a tak dzięki H4mm3R :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, TOM3K napisał:

Zamiast rns-e jest bns

Nie ma za co :grin: a co z tymi płytami?

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o muzykę z płyt? Działa. Siwy źle nagrał i tyle.

Opublikowano

:good:

Opublikowano
  • Autor

szykuj mu wiązkę na wiosnę :wink:

Opublikowano

Spoko. Trzy czujniki mam, ale z B6 jakby co... LZ9W

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

B7 nie umarła! :decayed:

Po mimo że autko nie jest już moja własnością, nadal czuje jakby było moje :wink: tak więc staram się tu co nie co robić. 

Jakiś czas temu na pokładzie pojawił się RNS-e niestety nie LED ale od razu we wnętrzu mlodziej :decayed: przy okazji na Bukowinie nabyłem mapki od @H4mm3R:wink:

b009bef56bc61ed1.jpg

W maju była robiona pompa oleju w @FUTURUM 

A dzisiaj... dzisiaj nareszcie udało mi się wybrać na hamownie ponownie w EcuProject :banan:

A co z tego wyszło?  

d92b95cc131a6953.jpg

156km i 250Nm :decayed:

Więc albo coś było robione ale słabo, albo bardzo dobra i zdrowa seria. Dowiemy się więcej latem jak odstawiamy oby dwa auta czyli b8 na jeszcze lekkie podkręcanie i b7 na ewentualny program :decayed:

W tym tyg jeszcze będzie SPA na czarnej w postaci mycia i aplikacji wosku na lato :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obstawiam tutaj zdrową serię. U nas na warsztacie też zdarzają się naprawdę zadbane serie które pokazują na wykresie więcej niż podaje producent. Ale to jest w grupie Vaga normalne jeśli napotkamy zdrowy motorek. Przykład mojego kumpla. Leon 20VT 180HP seria na hamowni totalna seria pokazała w trzech próbach kolejno 189hp, 190,5 hp, 190hp. Po modyfikacji dolotu i wydechu + remap dało 240hp

Opublikowano
  • Autor

Jeśli to rzeczywiście seria mam nadzieję , że w sierpniu wyjdzie równie fajny wynik po programie ;)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.