Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za hidy masz kopa.

Opublikowano
  • Autor

A Bo Ty też będziesz miał :-D

Opublikowano

jak to są hidy to od razu spal to w piecu :grin:

Opublikowano
  • Autor

Kaju będzie dobrze :-D może się same spala jak się je podłączy

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

20ac9a4741e0f09bb10a4a3a8b12f5b3.jpg

tak to dzisiaj wyglądało :grin:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20ac9a4741e0f09bb10a4a3a8b12f5b3.jpg

tak to dzisiaj wyglądało :grin:

ale są tego efekty

Małe uaktualnienie , wpadło kilka gratów:

-RNS-e LED

-Bose - okazało się że są tylko bledy (mój błąd nawet nie zwróciłem uwagi co siedzi w boczku w bagażniku :facepalm: )

-Tuba z q5

-xenon look w halogeny

-nowe led w postojówki (poprzednie sypały błędem)

-Ambiente

-Kodowanie na USA (kierunki z przodu, migajace światła stopu razem z kierunkami)

-Przewietrzanie wnętrza

teraz zbieram graty pod hamulce i składam kase na felgi 19" na następy sezon :decayed:

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

No pięknie, w takim razie do zobaczyska na niemieckiej ziemi.

Opublikowano

Powodzenia w modzeniu 4x el.schyby :)

Mam graty, ale podlaczenie tego w srodku to jakas czarna magia- kazde forum pisze cos innego....

Opublikowano
  • Autor

za szyby się wezme po zimie jak będę miał dłuższy urlop może uda mi się to samemu zrobić :)

Opublikowano

Powodzenia w modzeniu 4x el.schyby :)

Mam graty, ale podlaczenie tego w srodku to jakas czarna magia- kazde forum pisze cos innego....

Opublikowano
  • Autor

tutaj na forum jest to w miare ok napisane przynajmniej ja cos z tego zrozumiałem :)

Opublikowano

Mi tez to latwo wygladalo, ale im wieczej czytalem tym wiecej mi sie to zakrecilo :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor


Mała aktualizacja :
-Spryskiwacze mgiełkowe-podgrzewane
-Podświetlana tylna popielniczka
-Ledy tablicy rejestracyjnej - :hi: Bidzio1
-Ledy do wnętrza :)

Idą do mnie jeszcze lampki do podświetlenia nóg, wł/wył airbag,, Po za tym autko dostalo, Nowy aku i oczywiście oleje itp.

Edytowane przez TOM3K

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tom3k - co to za patent z tą tubą z Q5?

Opublikowano
  • Autor

w zapasie podpięte pod bose ☺ łeb urywa

Opublikowano

masz to podpiete zamiast glosnika w subie pod wzmak BOSE?

Opublikowano
  • Autor

zmostkowane także grają oba jednocześnie

Edytowane przez TOM3K

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

zmostkowane także grają oba jednocześnie

Potrzebowałeś jakiegoś dodatkowego wzmacniacz ?? Coś czy tylko tubę z Q5 i zmostkować ??

Widziałem w pierwszym poście ,że chcesz mieć zderzaki klapę USA mam przedni zderzaka ORI USA bo tył z SEDANA to Ci się nie przyda hehe

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wystarczy tuba, wzmak bose daje rade.

Z chęcią bym wziął ale trochę gratów juz przygarnalem i narazie brak kasy , a do wiosny musze jeszcze hamulce wrzucić większe. Z resztą kupie obrysy i wytnie się w zderzaku miejsce pod nie. Jak nie będzie wyglądać to wtedy wpadnie ori USA

Prz okazji dzisiaj wymiana oleju, czyszczenie egr i wtryskow

d115e1b8b9080a5b9ca45dd7590038d3.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Egr wyczyszczony... d18d3cbc54b48343648818a6f4f5d46a.jpgbb03e8750f8825d00875f3210a5a3848.jpg5527021ba2a230c1ea132aee1003b685.jpgad2f6fd0c85aa81ebade4e5c9db8f4a5.jpg

ad8ff14e5a3d8e7c0822fc3bce0a8e16.jpg

I z ledami w końcu doszliśmy do porozumienia

705ccfd9a1af7be235a1e07a7b0f0f1c.jpg244b23983e7c31edc58c3ddaa3c26d0e.jpg

be954afb910c66d459997a6a9cc6eee6.jpg6aa8dd0f0950f6899306a8a24eec5ed0.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

do tego schowka przydałaby się lodóweczka :D wiem wiem jest zima :lol: ale na lato przydałaby się :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.