Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co wy na to? Straszne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idę spać ... czym prędzej

Opublikowano

nie bój się....Oska śmiało :good:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:34_________________________________________________kto ogląda?

1. Daymoon :decayed:

Opublikowano

lecialo to kilka miesiecy temu na tvp2, od tamtego czasu jestem juz grzeczny a tak na serio to fakt, mocny dokument.

oglądałem wtedy w telewizji i kurfa stracha mam jak h*j

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o co kaman? oglądasz Trzeniu?

Opublikowano

lecialo to kilka miesiecy temu na tvp2, od tamtego czasu jestem juz grzeczny a tak na serio to fakt, mocny dokument.

oglądałem wtedy w telewizji i kurfa stracha mam jak h*j

:OMG::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:47_________________________________________________ja chce VIP-a Pomóżcie mi załatwić :decayed:
Opublikowano

osetti- wchodzisz w jakis watek ,czytasz-jesli cie interesuje,zaczynasz drazyc temat-nie ma wycofki ...to sa realne rzeczy,ktore przydarzyly sie zwyklym ludziom-Bog jeden wie ,dlaczego wlasnie im...egzorcyzmy-to tylko koncowy etap opetania-jesli chcesz lektory napisz na PW :wink4:-nie lekaj sie... :wink4:

...ogladam... :wink4:

Opublikowano

o co kaman? oglądasz Trzeniu?

tak , obejrzałem...[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:51_________________________________________________

:naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:47_________________________________________________ja chce VIP-a Pomóżcie mi załatwić :decayed:

moim zdaniem się nadajesz :naughty:

Opublikowano

:naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:47_________________________________________________ja chce VIP-a Pomóżcie mi załatwić :decayed:

...a kogo Ty chcesz załatwić?... :wink4:
Opublikowano

ja chce ja chce :>

Opublikowano

ja chce ja chce :>

chyba jesteś opętany...

Opublikowano

k**wa jak to oglądam to jedna mi myśl przychodzi....

IDE Na MINISTRANTA :polew:

Opublikowano

IDE Na MINISTRANTA

...lepiej to przemysl... :wink4:
Opublikowano

czekam na wypowiedzi :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:59_________________________________________________aed828cf827ac79e.jpg :evil:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________uuuuuuuuuuuu wymiękliście :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Pany, warto oglądać, ciekawe to to? Dejmon zrobił fajną reklamę i mnie kusi, ale trochę szkoda mi czasu... :decayed:

Opublikowano

Ja pojechałem po porach na 2 części :polew:

Opublikowano
Opublikowano

hej a nie nagrali jej kamerka nigdzie bo nie chce mi sie szukac jak nia telepie czy cos takiego ciekawszego niz ta cz2 ?? :mysli:

Opublikowano

czekam na wypowiedzi :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:59_________________________________________________aed828cf827ac79e.jpg :evil:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________uuuuuuuuuuuu wymiękliście :decayed:

Ty to masz jednak nakupciane pod parapetem :decayed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.