Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co wy na to? Straszne?


Gość Daymoon

Rekomendowane odpowiedzi

lecialo to kilka miesiecy temu na tvp2, od tamtego czasu jestem juz grzeczny a tak na serio to fakt, mocny dokument.

oglądałem wtedy w telewizji i kurfa stracha mam jak h*j

:OMG::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osetti- wchodzisz w jakis watek ,czytasz-jesli cie interesuje,zaczynasz drazyc temat-nie ma wycofki ...to sa realne rzeczy,ktore przydarzyly sie zwyklym ludziom-Bog jeden wie ,dlaczego wlasnie im...egzorcyzmy-to tylko koncowy etap opetania-jesli chcesz lektory napisz na PW :wink4:-nie lekaj sie... :wink4:

...ogladam... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co kaman? oglądasz Trzeniu?

tak , obejrzałem...[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:51_________________________________________________

:naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:47_________________________________________________ja chce VIP-a Pomóżcie mi załatwić :decayed:

moim zdaniem się nadajesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:47_________________________________________________ja chce VIP-a Pomóżcie mi załatwić :decayed:

...a kogo Ty chcesz załatwić?... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wypowiedzi :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:59_________________________________________________aed828cf827ac79e.jpg :evil:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________uuuuuuuuuuuu wymiękliście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej a nie nagrali jej kamerka nigdzie bo nie chce mi sie szukac jak nia telepie czy cos takiego ciekawszego niz ta cz2 ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na wypowiedzi :mysli:[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 23:59_________________________________________________aed828cf827ac79e.jpg :evil:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 00:04_________________________________________________uuuuuuuuuuuu wymiękliście :decayed:

Ty to masz jednak nakupciane pod parapetem :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...