Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co wy na to? Straszne?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Takie sobie :)

Opublikowano

nie nawidze ogladac takich rzeczy ale korci strasznie :disgust:

Opublikowano

Obejrzę dzisiaj po pracy.. :wink4: Moja K. tak się boi tych filmów o egzorcyzmach, że jak byliśmy w kinie na Egzorcyzmach Emili Rose to ze strachu dostała skurczy w stopie :polew: :polew: Nie przepuszczę jej tego filmu dzisiaj.. :polew:

Opublikowano

Obejrzę dzisiaj po pracy.. :wink4: Moja K. tak się boi tych filmów o egzorcyzmach, że jak byliśmy w kinie na Egzorcyzmach Emili Rose to ze strachu dostała skurczy w stopie :polew: :polew: Nie przepuszczę jej tego filmu dzisiaj.. :polew:

Przemo...zobaczysz ... bedziesz bał sie spojrzeć w lustro ....lub taflę wody w klozecie :decayed:

Opublikowano

Egzorcyzmy Emilii Ross nakręcili na podstawie tego dokumentu :tongue4:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:37_________________________________________________

Ty to masz jednak nakupciane pod parapetem :decayed::polew:

Ragga chyba Cie zbanuje na moich tematach :)

Opublikowano

Ragga chyba Cie zbanuje na moich tematach

:kox:

A tak na całkiem serio serio ..to postaram sie dooglądać ten dokument ..tylko jak nie bede sam w domu :gwizdanie:

Opublikowano

ja to ogladałem w nocy o 24 sam to poważnie teraz sam w nocy na dwór nie wydę :no: ;( :embarrassed:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:51_________________________________________________za en temat powinienem VIP-a dostać :kox:

Opublikowano

Obejrzałem - nie jest takie straszne ale daje do myślenia... :evil:

Opublikowano

za en temat powinienem VIP-a dostać :kox:

Daj sobie już na luz z tym VIPem - powtarzasz się po raz kolejny.

Opublikowano

Ja to zawsze sobie coś wkrecam po takich filamch ..poźniej jak to nie kiblem mnie wciąga ..to suszarka do mnie przemawia :D[br]Dopisany: Październik 29, 2008, 11:05:04 _________________________________________________

za en temat powinienem VIP-a dostać :kox:

Daj sobie już na luz z tym VIPem - powtarzasz się po raz kolejny.

Łukasz nie bądz wiśnia ..daj koledze Vipa..albo najlepiej order uśmiechu :polew:

Opublikowano

Ja to zawsze sobie coś wkrecam po takich filamch ..poźniej jak to nie kiblem mnie wciąga ..to suszarka do mnie przemawia :D

:polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 11:05_________________________________________________

spoko lussssss Łukasz, chociaż klubowicza :decayed:

Opublikowano

spoko lussssss, chociaż klubowicza :decayed

Zapraszam do zapoznania się z tym wątkiem :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

EOT.

P.S. Klubowicze powinni umieć cytować :wink4::tongue4:

Opublikowano

spoko lussssss Łukasz, chociaż klubowicza

A gwiazdy szeryfa to Ty nie chcesz :polew: :polew:

Przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :decayed:

A , żeby nie było OT to powiem tak ....

Tak sie bałem ...ojej....tak sie bałem :tongue4::D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.