Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy moge zamontować Bluetooth oraz kamere cofania ?


djvekio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam kilka pytań związanych z moim nowym nabytkiem. Chciałem zapytać czy jest możliwosć instalacji w moim aucie fabrycznego modułu bluetooth oraz jesli tak to co bedzie mi do tego potrzebne, druga sprawa to kamera cofania. Chce nabyć kamerke cofania i teraz pytanie : czy bedzie możliwosc podłaczenia jej do instalacji samochodowej którą mam teraz. No i ostatnie pytanie: Pozmieniałem wszystkie jednostki w centalce sterujacej na metryczne a mimo to komp nadal pokazuje mi spalanie w Mpg zamiast w l/km. no i jeszcze jedno wiem ze mozna jakos wejsc w dodatkowe (ukryte) menu w samochodzie, niestety przyciskanie car i setup nie przynosi efektów. załaczam fotki z obu ekranów. I bardzo dziekuje za ewentualną pomoc.

http://www.directupload.net/file/d/4046/difglfn4_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4046/a3ct5nzl_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz proste Radio SYMPHONY i nie ma tam ukrytego menu :)

Temat o bluetooth jest na FORUM wystarczy poszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dzieki za odpowiedz, ale czy do mozna do tej konfiguracji podłaczyc kamerke i co ze zmianą jednostek spalania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dzieki za odpowiedz, ale czy do mozna do tej konfiguracji podłaczyc kamerke i co ze zmianą jednostek spalania??

Nie mozesz wszystkie sterowniki do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dzieki za odpowiedz, ale czy do mozna do tej konfiguracji podłaczyc kamerke i co ze zmianą jednostek spalania??

Nie mozesz wszystkie sterowniki do wymiany

ok, tzn?? sorry za głupie pytania ale nie mam na razie pojecia jak sie za to zabrac. jakie sterowniki sa do wymiany i czy duzo z tym jest zabawy oraz czy bedzie dało sie nowe sterowniki zakodowac interfejsem delphi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dzieki za odpowiedz, ale czy do mozna do tej konfiguracji podłaczyc kamerke i co ze zmianą jednostek spalania??

Nie mozesz wszystkie sterowniki do wymiany

ok, tzn?? sorry za głupie pytania ale nie mam na razie pojecia jak sie za to zabrac. jakie sterowniki sa do wymiany i czy duzo z tym jest zabawy oraz czy bedzie dało sie nowe sterowniki zakodowac interfejsem delphi??

Dla samej kamerki cofania taniej i szybciej chyba bedzie załozyć takie coś http://www.xcarlink.co.uk/product.php?productid=63&cat=4&page=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok dzieki za odpowiedz, ale czy do mozna do tej konfiguracji podłaczyc kamerke i co ze zmianą jednostek spalania??

Nie mozesz wszystkie sterowniki do wymiany

ok, tzn?? sorry za głupie pytania ale nie mam na razie pojecia jak sie za to zabrac. jakie sterowniki sa do wymiany i czy duzo z tym jest zabawy oraz czy bedzie dało sie nowe sterowniki zakodowac interfejsem delphi??

Dla samej kamerki cofania taniej i szybciej chyba bedzie załozyć takie coś http://www.xcarlink.co.uk/product.php?productid=63&cat=4&page=1

Dzieki serdeczne. Jeszcze troche i zamówie chyba z tunerem dvb-t. Robił to już ktos?? Jak działa?? No i ta sprawa ze zmianą jednostek spalania. Ma ktos jakis pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do XCarLinka musisz poczytac na zagranicznych forach bo tu się nie spotkałem z nikim kto by go miał załozonego

A sprawa zmiany jednostek spalania kiedyś czytałem gdzieś że w radiu concert tylko wymiana licznika na wersję europejską pomoże , a jak ktoś ma MMI to powyżej 2010 roku można zmienić w ustawieniach

ps. Ja też na początku się denerwowałem na to spalanie :) ale można się przyzwyczaić, sciągni sobie na tel. apkę jak masz androida i szybko można przeliczyć spalnie, po jakimś czasie już bedziesz wiedział ile pali twoje auto jak będziesz widział spalanie w mpg Na ios jest apka ale płatana ale można znaleść konwertery online :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do XCarLinka musisz poczytac na zagranicznych forach bo tu się nie spotkałem z nikim kto by go miał załozonego

A sprawa zmiany jednostek spalania kiedyś czytałem gdzieś że w radiu concert tylko wymiana licznika na wersję europejską pomoże , a jak ktoś ma MMI to powyżej 2010 roku można zmienić w ustawieniach

ps. Ja też na początku się denerwowałem na to spalanie :) ale można się przyzwyczaić, sciągni sobie na tel. apkę jak masz androida i szybko można przeliczyć spalnie, po jakimś czasie już bedziesz wiedział ile pali twoje auto jak będziesz widział spalanie w mpg Na ios jest apka ale płatana ale można znaleść konwertery online :wink:

Apke mam i wiem ile auto pali ale ciekaw bylem tylko czy da sie to jakos zmienic. XCarLinka kupie zamontuje i zobaczymy ile to bedzie watre...

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybadałeś już ile mniej więcej wychodzi dołożenie tylnej kamerki i spięcie jej z wyświetlaczem i czy można nabyć XCarLinka pewnie z innego źródła niż wskazany angielski sklep?

Daj znać o efektach z XCarLinkiem na forum, myślę że poza mną znajdzie się nie jeden zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupilem zestaw taki jak sprzedaje xcarlink z gps i BT i adaptacja wyswietlacza dotykowego. jaj zamontuje to sie podziele informacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...