Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica od A8 D3 do A4 B6?


jordan233

Rekomendowane odpowiedzi


Kup ori okablowanie poduszki z A8 D3 bedziesz mial p&p. Jesli chcesz lutowac to nie ma na tej wtyczce ponumerowanych pinow? Powinny byc. Pin 1do1 6do6 i powinno dzialac.

Właśnie sęk w tym że ori okablowanie mam i nie działa MF. Trzeba mieć okablowanie z B7. Jestem na ostatnim etapie, zrobię jak mówisz na czuja przelutuję tą kostkę z A8 do instalki z A4 B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta kierownice od a8 i jest taka kostka jak w tej kierownicy: http://allegro.pl/kierownica-podgrzewana-funkcja-audi-a8-d3-2004r-i5268939809.html

Zastanawiam sie od czego jest ta kostka bo rzadko widze ta kostke w innych kierownicach. I w tej tasmie z litera A bedzie mozliwość podłączenia tej kostki?

tu masz temat o tym ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/241706-podgrzewana-multifunkcyjna-kierownica-tasma-airbag-okablowanie-modul/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja mam kierę z a8 d3 resztę czyli moduł taśmę mam z B7 i problem z niepasującą kostką do przycisków od a8 rozwiązałem w następujący sposób: Odciąłem kostkę tę orginalną co wpiął bym normalnie do kostki przycisków multi z b7, w żółtej kostce która jest wpięta w taśmę odnajdujemy kabelki z pinów o nr 8 i 9 , pin 8 lutujemy do pierwszego pina kostki przycisków kiery z a8 licząc od dołu , pin 9 z kostki żółtej lutuję do pin 3 kostki przycisków. Natomiast pin 2 z kostki przycisków podpinamy pod kabelek który idzie do masy poduszki czyli szersza wsówka w airbagu. Reszta czyli trzy kabelki zostały nie podpięte do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam takie pytanko mam taki moduł kiery w swojej B6 8E0 953 549 L to moduł z tempomatem oraz pod kiere multifunkcyjna , chce zapytac czy podejdzie mi od B7 cztero ramienna multifunkcja bez zadnego przerabiania..??

Edytowane przez razor37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory miało byc od B7 czy podejdzie .


Ale co NIE ?? niepodejdzie mi od B7 ?? dziwne jakos innym podejdzie a mi nie bardzo dziwny zbieg okolicznosci ze akurat mnie niepodejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego NIE rozumiesz spytałeś czy bez rezanie podejdzie więc chyba jasną masz odpowiedź że NIE co w tym dziwnego ? że sama zmiana kierownica to nie wszystko..

Masz odpowiedni wątek o tym i tam zajrzyj to nie będziesz się tak dziwić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...