Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana licznika przedlift 1997 rok tdi na lift zegar analogowy z cyframi 1999 bez fis


tommm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przepraszam jeżeli temat się powiela ale mam pytanie, mianowicie wpadł mi w ręce licznik poliftowy tdi wyskalowany do 260 z zegarem analogowym z cyframi Bez Fis , i moje pytanie jest następujące: czy mogę wymienić beż większych przeszkód z licznika przedlifta tdi, chodzi mi głównie o wtyczki gdyż w nowszym są 2- niebieska i zielona a w starym - niebieska i żółta. CZy wpięcie starych kabli w nową wtyczkę spowoduje normalną pracę zegarów?? oznaczenie nowszego licznika 8do919861f, proszę o pomoc, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz bawić się w wymianę to od na taki z cyfrowym zegarkiem, albo chociaż z fisem. Bo dłubać tylko po to aby mieć wyskalowanie do 260 i cyferki przy zegarku to się nie opłaca. Jak masz swój uszkodzony to szukaj takiego jak masz ale sprawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Marcin napisał jak już chcesz zmieniać to na zegary po drugim lifcie bo przekładka pinów i tak Cię nie ominie. Jak chcesz to mam pare zegarów poliftowych z białym podświetleniem.

Jak co pisz pw


Wszystko masz tu

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS

Edytowane przez Fazii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...