Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z pilotem (scyzorykiem)


wektor2121

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuję pomocy. Od jakiegoś czasu miałem problem z kluczykiem raz działał raz nie, chodzi o otwieranie drzwi i zamykanie. Więc postanowiłem wymienić baterię kupiłem z pewnego źródła wymieniłem a tu nic lipa, więc za kodowanie, różnie próbowałem na wiele sposobów w końcu się poddałem . Podpiąłem vaga drugi kluczyk widzi w module blokach pomiarowych 07 a w tym co baterie wymieniałem nic wiec dawaj w adaptacje blok 21 i nie widzi go na to wychodzi że nie wysyła sygnału. Proszę o radę wiem że mam dwa kluczyki jeden działa, ale ten jest w dobrym stanie i nie chce go zniszczyć a tego drugiego nie jest mi szkoda bo troszkę jest złochany . :)


Co jeszcze przyszło mi do głowy że mój program, interfejs może nie być w stanie poradzić sobie z adaptacją kluczyka. Pilot może został w jakiś sposób uszkodzony,gdyż miał takie odchyły, raz działał a innym razem nie po przez upadki itp .Tłumaczyłem to tym iż ostatnimi czasy auto mało co wyjeżdża z garażu i się rozładowała bateria


Temat do zamknięcia. Problem rozwiązany brak styku wystarczyło odgiąć blaszki :banan:

Edytowane przez wektor2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...