Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana stacyjki - jak, co, gdzie i kiedy na chłopski rozum ?


lester0071

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedzcie po chłopsku najprościej jak można. Miałem włamanie do auta i zostala rozwalona stacyjka teraz uwaga : kupiłem stacyjke z kluczykiem (scyzoryk) wymieniam stacyjkę na nową ktorą kupiłem taką jak w linku: http://allegro.pl/item467082582_stacyjka_z_kluczykiem_do_a4_99r_stan_bdb_okazja.html

ze starego kluczyka wyżucam stary grot i do starego kluczyka wkladam nowy grot od nowej stacyjki. to koniec czynnosci czy trzeba cos programowac czy wszystko zostaje jak było bo przeciez zostal stary kluczyk z wymienionym grotem i nowa stacyjka. Dodam ze przy wymianie stacyjki musze odłączyc akumulator (powodem jest poduszka pow.)

Pytanie do teog wszystkiego nie pierwsze ale moze ostatnie: nic nie trzeba kodować ? nic nie trzeba spacjalnie programować ? co jeszcze mnie moze zaskoczyc ? Ewentualnie co przełozyc ze starej stacyjki?

Dzięki za wszystkie podpowiedzi :hi:

Przepraszam za moze proste pytania, ale musze wiedziec wszystko dokładnie bo odbieram auto z parkingu policyjnego i będę zdany sam na siebie z rozwaloną łamakiem stacyjką i nową ktorą kupiłem na wymiane(oczywiscie mam komplet kluczy potrzebnych do wymiany).

POZDRAWIAM !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank musisz przełożyć transponder immo ze starego kluczyka do tego nowego bo immo ci zablokuje, nie pamiętam czy w audi śruby przy stacyjce nie ze zrywanym łbem czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam czy w audi śruby przy stacyjce nie ze zrywanym łbem czasem

Jeżeli cała grupa podchodzi tak samo do tematu to chyba nie zerwane.

Wymieniałem ostatnio w T4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może kolega będzie miał szczęście ;)

wybacz nie doczytalem, jezeli wkladasz nowy grot do starego kluczyka to już nie musisz przekładać transpondera immo, zmieniasz tylko stacyjkę nawet z ta pętlą immo i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...