Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL]Problem po wymianie panelu klimatronika


dziadzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę ale dotyczy on passata b5FL mojego znajomego, szukaliśmy pomocy na forum paska ale bez skutku, może pomożecie?.

Otóż wymieniliśmy panel klimatronika bo stary został uszkodzony na drugi o tych samych numerach, z tego samego roku, wszystko ładnie zakodowane i ustawione ogólnie jest już ok., wsio działa Ale jest ciekawy błąd nie do skasowania( z powrotem go wyrzuca )

błąd to

01336 - Data Bus for Comfort System: Single-Wire Operation

w module komfortu też go wyrzuca, wygląda na to że nowy panel coś nie dopasował się z modułem co jeszcze trzeba zrobić??

Wiem, że w audi koduje się nr vin samochodu do klimatronika aby była komunikacja z modułem komfortu pod kanałem 81 i wpisaniu pinu ale w pasku kanał ten jest niedostępny, proszę o pomoc jak to ugryść bo pewnie tu jest podobnie jak w audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Tu jest inaczej, bo albo panel jest schrzaniony, albo schrzaniliście kabelki od CAN-Komfort.

Magistrala pracuje w trybie jednoprzewodowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Tu jest inaczej, bo albo panel jest schrzaniony, albo schrzaniliście kabelki od CAN-Komfort.

Magistrala pracuje w trybie jednoprzewodowym.

Dzięki, prędzej panel może być do kitu, bo przy przewodach nic nie było ruszane; czy ten bład w czymś szkodzi? bo wydaje się że wszystko działa poprawnie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...