Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] RNS-E a Symbian


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

jak macie kabel do ładowania w samochodzie to podłączcie go i zobaczcie czy będzie zrywało połączenie BT. Czasami jest tak że telefon ma tryb oszczędzania baterii i dlatego się rozłącza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak macie kabel do ładowania w samochodzie to podłączcie go i zobaczcie czy będzie zrywało połączenie BT. Czasami jest tak że telefon ma tryb oszczędzania baterii i dlatego się rozłącza..

to raczej nie to,przynajmniej u mnie :no:,

najczęściej rozłącza się gdy ktoś do mnie dzwoni,lub dostaje SMS-a :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój BT łączy się idealnie z Samsungiem OMNIA - łączy się automatycznie z telefon jak tylko przekręce kluczyk w stacyjce, pełna kontrola przez kierownicę + RNS-E - widać pełną listę kontaktów (tylko kontakty na SIM i to dotyczy każdego telefonu), jakość rozmowy jak w zestawie 5.1 - pełny surround :decayed: Generalnie jakość idealna, nie zrywa połączenia, wszystkie funkcje na RNS-E działają jak należy. Żeby jeszcze zrobili kiedyś przystawkę do OMNI... :gwizdanie:

Na razie musi wystarczyć fabryczny uchwyt. Generalnie polecam, fajnie to wszystko śmiga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja E65 zazwyczaj współpracuje z BT. Zazwyczaj, gdyż czasami coś nie gra i trzeba zresetować telefon.

Również jak Cuber nie mam możliwości przeglądania książki telefonicznej pomimo włączonej opcji "Zdalny tryb SIM", która wg Nokii umożliwia to. :confused4:

to samo z windows mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEWS:

W Samsungu OMNIA po pogrzebaniu troche w telefonie i ponownym połączeniu się przez BT w aucie - wykrywa kontakty zarówno z karty SIM jak i te zapisane w pamięci telefonu. Przy kontaktach karty SIM jest ikonka karty SIM a przy kontaktach zapisanych w pamięci - ikonka starego telefonu z wybieraniem numeru na obrotowej tarczy. Nie pytajcie mnie co zmieniłem w telefonie bo nie wiem :decayed: Bawiłem się nim cały wieczór, a rano na BT niespodzianka.

Na NOKII 3110 działa wszystko tak samo dobrze, tyle, że widać tylko kontakty na karcie SIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem, że SE k800i łączy się bez problemu za każdym razem ale jak ja dzwonie lub ktoś do mnie to wygląda tak jakby telefon nie był połączony z autem. Tylko raz zdarzyło mi się, że wszystko grała jak trzeba. Ale namieszałem mam nadzieje,że zrozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy jak mam książkę na FIS widoczną to powinienem miec widoczne tez w RNS-E? bo widze tylko na FIS

Jeśli masz BT z końcówką "Q", to na navi, po zakodowaniu możesz sobie przeglądać książkę, listę ostatnich połączeń, itp.

Na podstawowym BT niestety nie zobaczysz listy na RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli FIS będzie pokazywał spis i kto dzwoni, a rns-e tylko pokazywał będzie kto teraz aktualnie dzwoni (w momencie połaczenia?)

żeby sprawdzić czy mam Q to jak mniemam musze rozbebeszyć okolice siedzenia i przeczytać z części? czy jest inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz MF kierownicę, to tak będzie - możesz przewijać listę na FISie i będzie Ci pokazywało do kogo/kto dzwoni i to samo na RNS-E.

Żeby sprawdzić BT musisz podpiąć VAG'a albo rozbebeszyć podłogę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema,

mam moduł H (chyba) i pokazuje mi wszystko w RNS-E co dotyczy telefonu... to czym się różni moduł Q?

Q jest nowszy. Masz wszystko opisane, wystarczy poszukać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32362.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, mam Nokie z symbianem i niestety rozłącza mi się połączenie przez BT. Czy wymiana modułu na nowszy np Q załatwi sprawę? W telefonie soft jest najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko, mam Nokie z symbianem i niestety rozłącza mi się połączenie przez BT. Czy wymiana modułu na nowszy np Q załatwi sprawę? W telefonie soft jest najnowszy.

Zależy jeszcze jaką masz Nokię, bo niestety Symbian ma to do siebie, że współpracować z RNS-E nie lubi :thumbdown: Ja miałem E75 i nie miałem żadnych problemów, ale np użytkownicy N95 i podobnych cięli się strasznie :decayed:

Jeśli masz Symbian v3 czy jak to było oznaczane, to nie powinieneś mieć problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...