Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S-line 1.9 Tdi sedan CZARNY JAK SMOŁA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukałem Audi od ponad roku miałem wcześniej A4 B6 również w S-line ale nie było to auto które mógłbym nazwać oczkiem w głowie.

mjitadtm.jpg

Czego nie mogę powiedzieć o tej Audicy :D. Sądzę że trafiłem fajny egzemplarz w rozsądnych pieniądzach. Najważniejsze wszystko w oryginale poza Alufelgami ale leżą w garażu lada dzień nowy lakier i "do wozu" ;)

PLANY:

- Alufelgi oryginalne S-line które czekają już w garażu

- Obszycie na nowo kierownicy i fotela kierowcy (niestety są przetarte) jeśli ktoś zna dobrego tapicera z okolić wawy dajcie znać.

- Przyciemnienie szyb w miarę rozsądku 50-70%

- Wpadnie lotka na tylną klapę

- Dodatkowa lotka na tylną szybę

- Postaram się założyć zegary na kolorowym FIS-ie (fajna rzecz miałem w poprzedniej i bardzo sobie chwalę)

- Odświeżenie powłoki lakierniczej

pej9v83f.jpg

23da98hu.jpg

gsaoc658.jpg

8qnvizb5.jpg

Macie jakieś pomysły jestem otwarty na propozycje.

Więcej zdj. w miarę postępów przy pracach.

Trochę zmian wpadło

wo9kw7gh.jpg

uonvcu6u.jpg

Auto na sprzedaż miał być s-line+ ale trafiła się w kpl. s-line+ niestety dwa nie stać mnie na 2 auta

w3x4o82n.jpg

o4k5tkcv.jpg

Edytowane przez PunisherWWY

Opublikowano

witam :D ładny czarnuch :) tylko ciekawi mnie przebieg bo kierownica jest w tragicznym stanie i fotel tez dosc wytarty. zycze bezawaryjnosci i powodzenia w modzeniu :D

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 235 000 potwierdzony i udokumentowany najwidoczniej marynarz jeździł :wink: (auto jeździło na krótkich dystansach i przez ciągłe wsiadanie i wysiadanie fotel wygląda jak wygląda, a kierownica to podobno sprawka żony poprzedniego właściciela jak musiała czekać na męża to mu kierownicę dłubała)

Opublikowano

siemka ladna sztuka co do kiery i foteli na allegro jest w czym wybierac

jakie plany na mody ?

Opublikowano

Przy 235 tyś kiera powinna wyglądać jak nowa. Na moje oko jakieś 400 tyś rzeczywistego przebiegu.

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze trochę czasu upłynie zanim będzie wyglądała na ten przebieg :wink: ale tapicer już zamówił skórę alufelgi do końca tygodnia pewnie też wjadą :P

Opublikowano

fajna sztuka:p

Opublikowano
  • Autor

Felgi już w podkładzie jutro baza i bezbarwny :D

3m5ruiuf.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.