Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybite zawieszenie? problem


mario1234321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem miesiac temu samochod, bylem na przegladzie wyszlo mi z prawego przodu wahacz do roboty, dzis zrobilem go i jest ok ale od okolo 2 tygodni(podczas wjazdu na dziure jest stukniecie) z lewej strony z przodu jak wjade na dziure lub cos wyzszego np na kraweznik wystajacy 3 cm w wjezdzie do domu czuje jakbym wogole nie mial z tej strony zawieszenia(bardzo twarde) wtedy miesiac temu nie wyszlo nic na przegladzie, mechanik tez nic nie widzi a sprawdzal dokladnie... moze cos doradzicie co to moze byc? dodam ze niekiedy wbijajac z jedynki na dwojke cos mi stuknie a bardzo rzadkoi z 2 na trojke, juz zglupialem , nie wiem czy jechac na przeglad na szarpaki i zobaczyc co i jak , moze ktos mial podobny problem?Mechanik zalecil tez zrobic zbieznosc ale wole ją zrobic jak naprawie problem z lewym przednim zawieszeniem

Edytowane przez mario1234321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stuka np. przy wjeżdżaniu na krawężnik to może być wina końcówki drążka kierowniczego któregoś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stuka np. przy wjeżdżaniu na krawężnik to może być wina końcówki drążka kierowniczego któregoś :)

a mechanik tego nie zauwazy? ten co bylem u niego tego nie zauwazyl, chyba ze na szarpaki jechac? stuka i jest twarde zawieszenie automatycznie

Edytowane przez mario1234321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to z tymi mechanikami bywa. U mnie na szarpakach był luz dosłownie ledwo wyczuwalny a stukało w czasie jazdy. Po wyjęciu luz okazał się całkiem spory. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko rzadko kiedy mechanicy maja szarpaki, bylem u trzech i nie maja, pozostaje jechac na stacje diagnostyczna


i po problemie wahacz przedni lewy dolny tylni do wymiany tzn banan, i to mi przenosilo i stukalo jak zmienialem z 1 na 2 i przy hamowaniu pulsacyjnym

Edytowane przez mario1234321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry mechanik bez szarpaków znajdzie wybity wahacz czy końcówkę drążka. Podjedź niech sprawdzi jeszcze raz. Czasem po wymianie jednego wahacza leci kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...