Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PS. Tomaszek, a Ty ze Stolpu jestes to bys nas uraczyl obecnoscia na srodowych spotach moze? :)

dziekuje za zaproszenie na tę chwile nie skorzystam, nadmiar obowiazków

ale mam na uwadze

kolega ostatnio takie kupił do B5 bardzo fajnie sie prezentują:

http://www.allegro.pl/item466897528_nowe_alufelgi_wzor_audi_nuvolari_a3_a4_a6.html

Opublikowano

44az0.jpg

55co5.jpg

Opcji 1 tutaj nie ma, ale też bedzie dobrze. Każda opcja pasuje, już Twój gust musi zadecydować

Opublikowano

dwojke bym wybral trojka tez by mogla byc w ostatecznosci

Opublikowano

A co do gleby. W zimie mam zamiar śmigać dalej na 15" (stalowych) czy jak zaglebie -30 na te 17" to czy w zimie jak założe 15 nie będzie za nisko ??

Nie będzie za nisko. Ja mam większą glebę i właśnie śmigam na 15" w zimie.

Opublikowano

Wysokość koła na różnych rozmiarach felg nie ulega zmianie (przynajmniej o więcej niż kilka %). Dlatego potrzebny jest odpowiedni rozmiar opony, żeby koło miało taki sam promień. Duża felga - mało gumy, mała felga - dużo gumy, suma powinna się nie zmieniać. Auto stoi tak samo wysoko na każdym promieniu felgi (zależy od opony).

Opublikowano
  • Autor

Na zime mam oponki na 15" 195/65/R15

A na 17" myśle o oponach 215 lub 225 na 45/R17.

Zakładająć profil 45 na 17" koło będzie chyba ciut większe niż na 15" na 65 ??

Opublikowano

225/45 daje prawie dokładnie tą samą średnicę koła. Do 1.6 polecam jak najwęższą oponę, sam jeżdżę na 235 i spalanie wzrosło znacznie... Masz już 17''? Jeżeli tak, to jaka szerokość felgi?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie mam ani felg ani opon :wink4:

Pewnie będzie opcja z RS więc tamta felga ma chyba 7,5" więc oponke 215 może "naciągne" na nią ?

Opublikowano

Na 7,5'' wejdzie nawet 205, ale zalecana jest 225... Ja bym chyba jednak nie kombinował, 225 i spalanie będzie może 0,5-0,7l większe, niż na 205/50. A szersza opona dużo lepiej wygląda z tyłu :kox:

Opublikowano
  • Autor

Eeee tylko 0,5 do 0,7 mnie spalanie czeka wieksze na 225 ?? :rolleyes:

To ja myślałem ze z 5 litrów :polew:

Czyli bez wachania moge założyć opone 225 ??

Opublikowano

0,5-0,7 względem 205/50

Mi wzrosło o 1,5 przy przejściu z 195/65R15 na 235/45R17

Opublikowano

po mojemu najrozsądniejszy rozmiar do Twojego auta Kolego to 205/50-17'' ale jest problem

bo ciężko znaleść ładne 17'' felgi o 7'' szerokości zwykle są 7.5'' albo 8'' a tutaj

idzie już szersza guma no i co za tym idzie wyższe spalanie

a masz silnik 1.6 to trochę za mało na szersze kapcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.