Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd urządzenia w zmieniarce


GumaN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj w mojej zmieniarce w A4 b8 mmi 2g pojawił się komunikat " Błąd urządzenia " do dzisiaj wszystko działało super nagle przy kolejnym odpaleniu mieli, mieli płyty nagle wyskakuje komunikat . Płyty można załadować, wyciągnąć ale jak chce jakąś odpalić pojawia się ten napis i cisza :(

Czy ktoś miał podobny problem . HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie błedy sa ? czesto pada mechanizm :wink:

Pokazuje się tylko błąd urządzenia , nie wiem jakie dokładnie :( a to są zazwyczaj jakieś poważne problemy czy łatwo je naprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeże temat mam tak samo ,i tylko smyczy w czytniku ,nie mogę wysunąć płyty ,a może jej wogule nie ma ....?

tąpniete z LG F60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie , moneta była w zmieniarce i blokowała mechanizm

Sent from my 6039Y using Tapatalk

U mnie dalej nic nie zmieniło nie czy ta dalej pokazuje się błąd urządzenia. ogólnie da się włożyć wyciągnąć płytę ale nic więcej :( chyba będę się wybierać do jakiegoś specjalisty. w Opolu przychodzi mi tylko na myśl TOMIX .Jeśli ktoś ma jakieś jeszcze sugestie będę bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goscie biora 199 pln za naprawe mechanizmu

no to jeszcze do przezycia. jak sie nic nie zmieni to sie wybiorę w tym miesiacu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak od początku, gry wbijam płytke z teledyskami nagranymi na dvd. Niektore piosenki idą normalnie, a na innych następuje przerwanie odtwarzania i wyskakuje ''nieczytelny'' , czy jakoś tak. Może to być spowodowanie zbyt szybkim nagrywaniem DVD?. Dadam, że oryginalna płyta leci prawidłowo. help

Edytowane przez skrzypek100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro oryginalna płyta działa a nagrywana nie to przyczyna może być w brudnym laserze lub sam laser już jest słaby. Co do nagrywania to oczywiste jest aby robić to z możliwie najniższą dostępną prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goscie biora 199 pln za naprawe mechanizmu

Witam

A wiesz może gdzie można naprawić ten odtwarzacz? Bo w tomixie powiedzieli że nie zajmują się naprawami. Albo czy ktoś wie gdzie Można to naprawić jestem z Opola więc najlepiej jakaś lokalizacja najlepiej w okolicy w najgorszym wypadku mógłbym się gdzieś przejechać dalej.

Bardzo dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...