Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stukanie podczas jazdy


jaro120280

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym posiadaczem audi A4 B6 130km.

Mam następujący problem podczas jazdy słychać jakiś (klekot ,stukot)na mniejszych obrotach słychać bardziej a na luzie nić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt Ci tu nie pomoże po tym co opisałeś.Nie wiadomo czy stuka z silnika , skrzyni, czy czegoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz poduszkę skrzyni biegow , wystarczy ze ja dojrecisz kiedy bedzie miec luzy. Chyba ze guma jest spękana to trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalają mnie takie zapytania, powinny być raczej skierowane do wróżki , albo wróżbity Macieja :P:decayed:

Świadczą albo o kompletnym braku wiedzy technicznej, albo o lenistwie pytającego :naughty:

Żeby można było coś wydedukować w konkretnym przypadku , to na podstawie opisu pytającego trzeba sobie w łepetynie ułożyć obraz sytuacji nakreślony jego słowami, przy takiej ilości szczegółów się po prostu nie da nic konkretnego wymyślić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jest to mój pierwszy dizel zawsze miałem benzyniaki i ogarniałem tematy.A więc gdy gdy jadę na pierwszych trzech biegach słych c bardziej taki klekot czy szybciej to słabiej a na wstecznym nic nie słychać.Mogę jechać 100 i wbije luz to nic nie słychać. słychać tak mi się wydaje z prawej strony.

Dzięki za odp wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagraj może jakieś filmidło. jest szansa że będzie coś słychać ?

Wtedy będzie łatwiej coś wyłuskać, bo jak na razie to przyczyn może być tyle, że nawet nie chce mi się zaczynać gdybać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem wrzucę filmik powinno być słychać podczas wolnej jazdy.Dzięki za zainteresowaniem się tym tematem.Jak co to podaj kilka przykładów to podczas jazdy mogę mieć punkt odniesienia na co zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło dwumasowe, panewki , może poducha pod silikiem, nic przy tym stukaniu nie wibruje ? :naughty:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam filmik z jazdy coś tam słychać. telepie silnikiem podczas postoju i podczas jazdy też jest to odczuwalne drgania pod nogami.


dodam filmik z jazdy coś tam słychać. telepie silnikiem podczas postoju i podczas jazdy też jest to odczuwalne drgania pod nogami.filmiku nie mogę załadować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć film na YT, a u nas wklej linka :decayed:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na końcówce filmu trochę wdepnąłeś , to jakby coś słabo przykręconego zaczynało brzęczeć, tak to ja nic innego nie słyszę :decayed:

Posprawdzaj wszystek osprzęt zespołu napędowego, osłony i tym podobne duperszwance, czy coś nie jest poluzowane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp,jak będę miał czas to podjadę do mechaniora niech posprawdza ,dam znać jak i co było.Droga nie była dziurawa.Jak się przyspiesza to tego tak nie słychać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, bo ja na tym filmiku słyszę tylko jakieś brzęki , dopiero jak wdepnąłeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsłuchać się trzeba ok 10s-35s słychać takie tutututu..................jak by jakiś stukot jak by otwierało zamykało coś.może egr zamyka się i otwiera cały czas no niewiem sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...