Skocz do zawartości
IGNOROWANY

UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver


Perver

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj roboty trochę by było... Na pierwszy rzut oka to zderzak kompletny, grill, pas przedni, chłodnice, belka, szyba... Lampy też wyglądają na ruszone... Lewa na pewno bo nawet cała zaparowana i wyszła do przodu a prawa nie wiem... Niby można posklejać, ale... Części + robocizna ok 5500-6000zł

Moja była uderzona podobnie, choć wszystko trzymało się kupy i można było NIBY normalnie jechać, gdyby nie to że chłodnice się rozszczelniły...

Mimo wszystko ja bym to naprawiał... Fajne auto i dobrze wyposażone, z dobrym silnikiem... A uderzenie to taki standard można powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to pasażer ładną pajęczynę na szybie zostawił. musiało boleć

A tak na marginesie to pasażer ładną pajęczynę na szybie zostawił. musiało boleć

Ta Pajęczna jest od poduszki każda poduszka w Audi najpierw strzela w szybę

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypaliście mnie telefonami i PW :)

Sytuacja na tą chwilę wygląda następująco.

Na auto jest już kilku chętnych w całości więc zapowiada się, że na graty nie będę sprzedawał.

Jeśli by się okazało, że jednak nikt nie da odpowiedniej kasy to pójdzie na kawałki.

Czekam jedynie na finalną wycenę AC żeby określić cenę za jaką chce je oddać żeby nie stracić za dużo.

Nie naprawiam, bo już czeka na mnie nowe auto w salonie.

Może nie powinienem pisać,bo zaraz będziecie krzyczeć, ale zdradzam chwilowo markę Audi ;)

Kilka rzeczy z auta jedna sprzedam osobno prawdopodobnie o ile nie pójdą razem z autem to na sprzedaż będzie audio i letnie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to szkoda autka...ale jak już cos nowegonjest zastępstwie to tez nie będziesz sie nudził:)

To jaka cena za telefonie kolka? Moze być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Telefonie"?

Na koła jest już dwóch chętnych. Jak się nie sprzedadzą to pójdzie info w temacie :)

Edytowane przez Perver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to szkoda autka...ale jak już cos nowego jest w zastępstwie to tez nie będziesz sie nudził:)

To jaka cena za te letnie kolka? Moze być PW

Pisze wlasnie z telefonu i takie tematy wychodzą. Sorki

Edytowane przez Zemis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE!!!

AC wypłacone! Czekam jeszcze co prawda na resztę kasy, ale auto już jest na sprzedaż.

Cena za auto 15 tyś.

Nie obejmuje Audio oraz kół letnich.

Całe audio osobno to koszt 4 tyś ( jest opis w temacie)

Koła 2,5zł razem z oponami. 3 szt jeszcze na sezon, jedna do wymiany, bo jest balon.

Jeśli ktoś chce zabrać auto razem audio i kołami to coś przy całości po negocjujemy ;) Jestem otwarty na rozmowę.

Konfiguracja dowolna.

Warto jednak brać po uwagę przy zakupie auta "Audi Navigation Plus", bo jeśli nie to zabieram komplet razem z tunelem, który jest inny niż przy zwykłym radiu.

Niestety nie posiadam starego tunelu. Stare Radio i cały zawias Sline oddaje z autem.

Tunel był kupowany nowy w ASO i parę złotych jak wiecie kosztuje ;)

Z racji tego, że jestem totalnie zabiegany to proszę raczej o kontakt telefoniczny 789353198


Edit

Widzę, że fotosik daje ciała z linkami do fotek. Wieczorem wrzucę gdzieś fotki jeszcze raz.

Edytowane przez Perver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jakies foty na już a szybko pozbędziesz się fury, swoją drogą, łakomy kąsek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu fotki nie działają skoro wykupiłem abonament.

Macie jeszcze raz. Opis na pierwszej stronie.

Tak auto wygladało przed akcją.

28c60fa55fb37574.jpg

b771b92775e1802b.jpg

d947473a14daed39.jpg
945161ff1b964150.jpg
a3fe60b3fc8b8a6e.jpg
7c078c46648b7310.jpg

Tak po akcji. Wszelkie pytania na 789353198, bo nie mam czasu siedzieć na forum. Fonem będzie szybciej ;)

2eeb1dddc9948849.jpg

Edytowane przez Perver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...