Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wieszaki układu wydechowego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio mam mega wibracje na wydechu, takie że aż klapa bagaznika drży :kwasny: Kat usunięty. Czy kupić drogie wieszaki ORI czy jakieś zamienniki po 9zł za sztuke? Bo gdy złapie tłumik w ręce to wibracje ustają dlatego obstawią opcję z wieszakami.

Edytowane przez Szati 1991

Opublikowano

Szukał bym przyczyny gdzie indziej. Łącznik elastyczny na odcinku gdzie masz usuniętego kata jest nowy? Oryginalne wieszaki gumowe czy aftermarketowe moim zdaniem niczego nie zmienią.

Opublikowano

Wieszaki to lepiej orygianły. Wstawiałem u siebie jakieś zamienniki i już widzę że guma popękała.

Opublikowano
  • Autor

Łącznik był zmieniany 4 lata temu przy wywaleniu kata. Ale ten ostatni wieszak ma dość wyrobione te gumowe otwory. Zainwestować w ORI ten łącznik czy szkoda robić koszty?

Opublikowano

Macałem oba nowe oryginalny i zamiennik jeśli chodzi o twardość podobnie pewnie trwałość gumy lepsza w oryginalnym. Jeśli nie jesteś pewny czy to to brałbym zamiennik

Opublikowano
  • Autor

Jutro zamówie zamiennik i to złącze elastyczne i zobacze efekt :) bo na biegu jałowym ciężko z tymi drganiami :kwasny:

Opublikowano

Miałem podobnie, dziś wstawiam nowe wieszaki do tłumików i przed pierwszym tłumikiem wstawiam złącze elastyczne (plecionkę). Napisz czy u ciebie pomogły same wieszaki.


Zrobiłem tak jak napisałem. Wieszaki i plecionkę kupiłem Bosala. Po tym zabiegu zniknęły drgania wydechu :)
Opublikowano

Witam,

Czy wiecie Panowie ile jest tych wieszaków, konkretnie w AFNie?

Czy wszystkie są takie same?

Edytowane przez izek

Opublikowano

Wieszaki są 3 z bosala to koszt 30-40zł. Gumy w dwóch wieszakach są takie same ale różnią się aluminiowym uchwytem, trzecia guma jest w kształcie litery Y ją się montuje na profilu blaszanym.

Edytowane przez Tobike

Opublikowano
  • Autor

Lipa Panowie, wymieniłem wieszaki i dalej są drgania. Plecionka jak nowa więc nie ruszałem. Nie wiem gdzie szukać dalej problemu :kwasny:

Opublikowano

Napisałem wcześniej że pozbyłem się drgań przez wstawienie plecionki 150 mm w miejsce pierwszej złączki przed pierwszym tłumikiem. Dospawałem do niej rurę po parę cm i skręciłem dwoma złączkami bo chciałem żeby była demontowalna.

Opublikowano
  • Autor

Rozumiem Cię ale 4 lata temu wymieniałem ten krótki odcinek wstawiając zamiennik od Gruchota wraz z nową plecionką i do dzisiaj jest w bardzo dobrym stanie.

Opublikowano

Wychodzi na to że jednak nie. Złącze elastyczna dodałem przed pierwszym tłumikiem a nie katalizatorem. Oryginalna plecionkę mam przed puszka katalizatora.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.