Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BLB] Tryb awaryjny, czarny dym.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Marta, opisz dokładnie swoimi słowami jak wygląda ten dym, dymi cały czas, czy może w jakichś okolicznościach się pojawia, w innych może go w ogóle nie ma ? :decayed: .

Jakbyś do tego jeszcze zapodała jakieś filmidło jak to wygląda, to wtedy szansa na trafną podpowiedź by była dużo większa :)

A co do mechanika , to tak jak pisze Musa, lepiej się rozejrzyj za jakimś co się trochę zna na swojej robocie, bo popłyniesz na grubą kasę , a auto dalej będzie popsute , może nawet bardziej niż przed naprawami :decayed::hi:

Witam postaram sie jutro do nich pojechac i nagrac filmik. dymi na czarno i smierdzi parafina dymi bardzo duzo gdy naciskam gaz nie ma mocy zwalnia i odzyskuje moc i znow traci dymi z rury jakby sie palilo i trzesie jakby paliwa nie dostawal.

Opublikowano

Mi to wygląda na uwalony zawór EGR, niech pan mechanik go zaślepi czym nie bądź , co ma pod ręką i zrób jazdę testową :decayed::hi:

A w ogóle auto było podpinane pod kompa, pokazał jakieś błędy w sterowniku silnika ?

Jeżeli nie , to trzeba go podłączyć , jak się jakieś błędy znajdą, to dokładnie zapisać zapisać ich brzmienie, albo zdjęcia z ekranu zrobić i wrzócić gdzięś żeby nam udostępnić :whistling:

P.S. zapomniałem wspomnieć o tak oczywistej sprawie , jak drożność filtra powietrza :decayed:

Czasem wcale to nie jest takie oczywiste, bo wystarczy przejechać się suchą drogą gruntową za innym autem i po paru kilometrach nawet wczoraj nowy filtr nadaje się tylko do wymiany, bo jego wydajność spadła o 90% :naughty:

A jak na dworku jest jeszcze bardzo wilgotno, to potrafi wciągnąć taki wkład do rury przepływomierza i prawie całkiem zablokować dopływ świeżego powietrza :decayed:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
  • Autor

:cool1: swoje napisalem, ze to nie pomoze, nie bede sie powtarzac.

gdzie chca jechac? do polski? :decayed:

widze ze nie wyszlo z wymiana silnika, wiec kombinuja inaczej... :decayed:

jezeli to kwestia braku wiedzy, sami cos zepsuja, a tobie wystawia rachunek...

rozumiem... no wiec sprawdzili cisnienie i w tandem pompie i w baku i wszystko jest w normie tak powiedzial ale nadal dymi na czarno powiedzial ze zawioza samochod tam gdzie robia testy na wtryski...specjalistyczny garaz

Opublikowano

skoro po wymianie pompy nic sie nie zmienilo tzn ze nawet jezeli byla sprawna to nie ona byla odpowiedzialna za niesprawnosc.

rozumiem ze za niekompetencje placi klient.

pisalismy tobie o diagnostyce elektronicznej. przeciez mozesz kupic interface za pare groszy i sama zdiagnozowac to auto.

zupelnie nie rozumiem trwania z autem w warsztacie ktory nie ma pojecia o diagnostyce.

zastanawiam sie czy ten watek to nie fake, albo to te mechaniki sie podszywaja... :cool1:

Opublikowano
  • Autor

skoro po wymianie pompy nic sie nie zmienilo tzn ze nawet jezeli byla sprawna to nie ona byla odpowiedzialna za niesprawnosc.

rozumiem ze za niekompetencje placi klient.

pisalismy tobie o diagnostyce elektronicznej. przeciez mozesz kupic interface za pare groszy i sama zdiagnozowac to auto.

zupelnie nie rozumiem trwania z autem w warsztacie ktory nie ma pojecia o diagnostyce.

zastanawiam sie czy ten watek to nie fake, albo to te mechaniki sie podszywaja.

skoro po wymianie pompy nic sie nie zmienilo tzn ze nawet jezeli byla sprawna to nie ona byla odpowiedzialna za niesprawnosc.

rozumiem ze za niekompetencje placi klient.

pisalismy tobie o diagnostyce elektronicznej. przeciez mozesz kupic interface za pare groszy i sama zdiagnozowac to auto.

zupelnie nie rozumiem trwania z autem w warsztacie ktory nie ma pojecia o diagnostyce.

zastanawiam sie czy ten watek to nie fake, albo to te mechaniki sie podszywaja... :cool1:

no tak ale jak ja teraz przetransportuje to auto do innego mechanika laweta kosztuyje 250euro, oni podlaczali komputer i nic nie wykrylo. auto dzisiaj jedzie na test wstyskow zobaczymy co bedzie, nie mam innego wyjscia, u nich zawsze robilam auta i bylo wszystko ok. a gdzie ja kupie taki interface? nie mieszkam w polsce to najwiekszy problem a zanim go zamowie np z alegro to minie tydzien albo wiecej. no nic nie zawracam wam glowy co bedzie to bedzie

witam dzwonilam jeszcze do serwisu audi w polsce i powiedzialam cala historie i gosc mnie opieprzyl ze zatankowalam disel eco powiedzial ze najprawdopodobniej wtryski do wymiany co ty na to?

Opublikowano

Eco diesel w Polsce , to normalny olej napędowy z paro procentowym dodatkiem estrów roślinnych :decayed:

Czyżby w Irlandii było to 100 % biodiesel ? :kox::eusathink:

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.