Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tryb skandynawski - światła po zapołonie problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko jest do zrobienia. Zależy co chcesz osiagnąć.
Żeby usunac bledy musisz kupić odp. LEDy albo dać rezystor.
Żeby MCE nie swirował, jesli będzie tylko DRL, to koniecznie diody.

JESLI CHCESZ kodowanie na Kanadę
To tym bardziej.

Wszystko zależy od finansów czy znajomosci podstaw elektryki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Obecnie mam do wymiany przeciwmgielne bo jedno pękło a drugie zaparowalo (zamiennik). Teraz chce zainwestować w dobre ledy do jazdy dziennej. Co do podłączenia to chyba wolałbym znaleźć konkretną osobę z okolic lub z Wrocławia która by to podłączyła. Czy po kodowaniu Kanada będę mógł wł tylne p/mgielne bez wł tych ledow które zamienia istniejące przednie p/mgielne orientujesz się czy to też będzie problem? 

Opublikowano

To nie baw się w kodowanie tylko zakladaj zwykle DRL jakie Ci się podobają.

Omijając przednie p/mgielne w instalacji.

Żeby oszukać komputer, załóż odpowiednie rezystory.

Tył będzie działał normalnie.

Poza tym nic dodatkowo nie będzie świecić, co uważam za plus.

Ponieważ rezystiry się grzeją, spokojnie je możesz przymocować do belki (zderzaka), która będzie robić za radiator.

Ja tak jezdzilem kilka lat i nic się nie działo.

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Opublikowano

To chyba najlepsza opcja heh. PS jak w aucie nie mam info o spalonej żarówce to dalej muszę zakładać rezystory? 

  • 2 lata później...
Opublikowano
Cytat

 

0xxx?: Kraj

1 – Reszta Świata

2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie)

3 – USA

4 – Canada

 

A czemu po zakodowaniu na Skandynawię świecą mi tylko pozycje? ktoś miał taki przypadek? Drogowe się nie zapalają. Coś robię nie tak? błędów brak.

Wiem że temat stary ale już nie będę tych tematów ponownie dublował bo jest ich tu i tak sporo.

Edytowane przez Pieterb

Opublikowano

bo masz MCE  w wersji LOW.
Mają świecić światła mijania nie drogowe.

Opublikowano
W dniu 21.08.2020 o 21:16, GreGoriO napisał:

Mają świecić światła mijania nie drogowe.

no tak mój błąd :)

 

Czyli d*pa, no nic dzięki.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Zauważyłem u siebie w B6, fabrycznie wyposażonej w tryb skandynawski, że po przekręceniu przełącznika z pozycji 0, światła przesuwają się trochę do góry i tak już zostają, nawet po powrocie do pozycji 0 (mowa o włączniku do świateł). Uruchamiając samochód na pozycji 0 i nie robiąc nic, światła świecą dosyć nisko. 

Ktoś wie czy to efekt tego trybu skandynawskiego, czy jakiś niezwiązany przypadek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.